„Jis prieš mane smurtavo ir paliko be pinigų“: po didžiausios karjeros pergalės žurnalistai brazilui priminė „influencerės“ mestus kaltinimus

2023.05.30 23:34
Thayane Lima ir Thiago Seybothas Wildas | Instagram.com nuotr

Thayane Lima ir Thiago Seybothas Wildas | Instagram.com nuotr

 Antradienį Paryžiuje (Prancūzija) tęsėsi prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos „Roland Garros“ teniso turnyro pagrindinio etapo kovos. Skambiausią profesionalo karjeros pergalę šventė 23-ejų brazilas Thiago Seybothas Wildas (ATP-172). Jis po 4 valandų 15 minučių kovos 7:6 (7:5), 6:7 (6:8), 2:6, 6:3, 6:4 patiesė antrąją pasaulio raketę Daniilą Medvedevą.

Po įspūdingos pergalės Th.Seybothui Wildui spaudos konferencijoje teko atsakinėti ir į nepatogius klausimus. Vienas iš žurnalistų priminė Th.Seybothui Wildui, jog 2021 m. šis buvo apkaltintas smurtu artimoje aplinkoje. Brazilas savo kaltę visada neigė ir iki šiol laukia teismo verdikto. Žurnalistas spaudos konferencijoje pasiteiravo, kokios bylos baigties tikisi brazilas.

„Nemanau, kad tai yra tinkama vieta kalbėti šia tema. Nemanau, kad tu kam nors turėtum uždavinėti tokius klausimus ir nemanau, kad tu turi teisę spręsti, kur galima kalbėti šia tema ir kur – ne“, - atkirto brazilas.

Žurnalistai dar bandė plėtoti šią temą, bet Th.Seybothas Wildas į diskusiją veltis nenorėjo: „Galite rašyti ką norite, tik aš niekada nebuvau vedęs, todėl išbraukite tuos žodžius“.

Th.Seybothas Wildas anksčiau draugavo su žymia „influencere“ Thayane Lima, turinčia 1 mln. sekėjų „instagram“ tinkle. Moters prašymu, buvo suteikta apribojanti nutartis, uždraudusi Th.Seybothui Wildui artintis prie Th.Limos.

„Kartą įkėliau nuotrauką į socialinius tinklus, kurioje buvau tik aš. Jis tada taip susierzino, kad sugriebė man už rankos ir spaudė pirštus tol, kol šie pamėlynavo ir vos nelūžo. Kitą kartą jis mane pastūmė, tampė už plaukų, vadino mane „kale“, „šiukšle“, „pusgalve“.

Kol mes draugavome, buvau finansiškai priklausoma nuo Thiago. Jo prašymu, nustojau uždirbinėti iš „instagram“ reklamų. Po skyrybų jis mane paliko be pinigų ir sunaikino mano kreditinę kortelę.

Per jį mano gyvenimas visiškai pasikeitė. Jis nenorėjo, kad aš vilkėčiau drabužius su gilia iškirpte, net neleisdavo man nueiti į paplūdimį su bikini. Man visada patikdavo ilgi nagai, bet jis reikalavo, kad juos pasitrumpinčiau.

Thiago tėvas buvo pateikęs pasiūlymą, kaip mes galėtume susitaikyti, bet nė vienas iš tų pasiūlymų man nebuvo naudingas. Buvo akivaizdu, kad Thiago su savo šeima nori sukurti kažkokį dirbtinį susitaikymą, jog mane „užčiauptų“, o ne todėl, kad aš jiems rūpėčiau“, - pasakojo Th.Lima.

Bendrą „Roland Garros“ prizų fondą šiemet sudaro 49,6 mln. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų