Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

Lietuvos raiteliai Tautų taurės varžybose Danijoje – 5-i, J.Vanagaitė ir S.Sysojeva skynė pergales Estijoje

2023.05.29 21:14
Lietuvos rinktinė | „Facebook“ nuotr.

Lietuvos rinktinė | „Facebook“ nuotr.

 Olborge (Danija) vykusiose „Longines EEF“ Tautų taurės konkūrų varžybose sėkmingai pasirodė Lietuvos rinktinė.

Su 12 baudos balų varžybas baigę mūsiškiai užėmė 5-ą vietą tarp 11 rinktinių. Skaičiuojant tik lygos, kuriai priklauso lietuviai, komandas, mūsiškiams atiteko 3-ia vieta.

Geriausius rezultatus tarp lietuvių demonstravo Andrius Petrovas. Jis su „Linkolns“ abu kartus trasą įveikė be klaidų (74.72 sek. ir 73.64 sek.). Matas Petraitis su „Quirados AS“ pirmajame bandyme užsidirbo 4 baudos balus, o antrajame neklydo. Aistis Vitkauskas su „Favour VG“ pirmame konkūre gavo 12 baudos balų, o antrame trasą įveikė be klaidų. Evita Vismerytė su „Quintes“ pirmame konkūre surinko 8 baudos balus, antrame – 12.

Į bendrą rezultatą buvo įtraukiami 3 geriausi kiekvienos rinktinės raitelių rezultatai, tad pirmojo konkūro lietuvių rezultatas buvo 229.90 sek. ir 12 baudos balų, antrojo – 226.96 sek. ir 0 baudos balų.

Geriausiai pasirodė JAV rinktinė, negavusi nė vieno baudos balo. Antri buvo danai (8 baudos balai), treti – vokiečiai (8).

Lietuviai Olborge varžėsi ir individualiose rungtyse. Ten geriausiai tarp mūsiškių sekėsi E.Vismerytei su „Quintes“. Jie 3 žvaigždučių „Medium Tour“ 145 cm kliūčių varžybose užėmė 11-ą vietą ir laimėjo 655 eurus.

Penkios Lietuvos sportininkės startavo dailiojo jojimo varžybose Pernu (Estija).

Justina Vanagaitė su „Nabab“ laimėjo pasaulio taurės „Grand Prix Freestyle to Music“ rungtį, o „Grand Prix“ įskaitoje buvo antri. Taip pat J.Vanagaitė su „Salano“ užėmė antrą vietą „Prix St-Georges“ įskaitoje. Iš viso lietuvė uždirbo 1900 eurų.

Sandra Sysojeva su „Found Boy“ laimėjo „Prix St-Georges“ ir „Intermediate I Freestyle to Music“ įskaitas bei pelnė 830 eurų. Dalia Katinaitė-Pranckevičienė su „Amica“ užėmė 4-ąsias vietas „Grand Prix“ bei „Grand Prix Freestyle to Music“ rungtyse ir laimėjo 600 eurų, o Lugnė Liubomirskaitė su „Fedon“ vaikų varžybose užėmė pirmą bei antrą vietas.

Tuo tarpu geriausia Lietuvos ištvermės jojimo raitelė Alisija Zabavska Teksaso valstijoje (JAV) su „DA Luciano“ finišavo antra.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų