Po beprecedenčio A.Babajevo protesto „Blade Fights“ ringe – nerimstančios aistros: „Tai kuris iš mūsų laikė virvę?“

2023.05.29 13:33
Kovos akimirkos | „Stop“ kadras

Kovos akimirkos | „Stop“ kadras

 Šeštadienį Klaipėdos „Švyturio“ arenoje įvyko antrasis tarptautinis kovinio sporto turnyras – „Blade Fights“, kuriame skandalingai baigėsi azerbaidžaniečio Agshino Babajevo ir brazilo Aristono Barbosos de Francos kova.

A.Babajevas po sėkmingos atakos vos nenokautavo varžovo. Tada brazilas įsipainiojo virvėse ir teisėjas liepė nustoti kovoti, kad brazilas išsilaisvintų iš virvių. A.Babajevas pamanė, kad teisėjas įskaitė jo pergalę, tačiau šis netrukus liepė toliau tęsti kovą. Azerbaidžanietis plūdosi ringo kampe ir netgi gavo geltoną kortelę. Visiškas chaosas tęsėsi keletą minučių ir kova nebuvo pratęsta, nes azerbaidžanietis atsisakė tai daryti.

Visgi, A.Babajevas dėl savo elgesio nebuvo diskvalifikuotas, o kova tiesiog palikta be nugalėtojo ir paskelbta neįvykusia („no contest“).

„Tai beprecedentis įvykis mano karjeroje. Kova buvo paskelbta neįvykusia ir palikta be nugalėtojo. Dėkoju visiems, kurie mane palaiko šioje kelionėje. Dėkoju „Blade Fights“ komandai už suteiktą garbę kautis jų turnyre. Dabar jau stengsiuosi koncentruotis į naujus ateities iššūkius“, - rašė A.Barbosa de Franca, pridėjęs frazę, kad niekada nebėgtų nuo kovos.

Beveik 150 tūkst. sekėjų armiją „instagram“ tinkle turintis A.Babajevas į viską žiūrėjo kiek ramiau ir dėkojo Dievui už suteiktą stiprybę. Tuo tarpu jo sekėjai taip ramiai visko nenorėjo palikti – „instagram“ paskyrose pasipylė komentarai apie tai, kad azerbaidžaniečiui turėjo būti skirta pergalė.

Tada į diskusiją įsivėlė ir A.Barbosos de Francos širdies draugė Ana, kuri tik pasijuokė iš A.Babajevo fanų žinučių: „Jo smūgis net nepasiekė tikslo. Kaip jis galėjo nokautuoti varžovą?“.

A.Babajevo fanų ginčai su brazilo širdies drauge | Instagram.com nuotr

A.Babajevo fanų ginčai su brazilo širdies drauge | Instagram.com nuotr

Netrukus dar kartą prabilo ir A.Barbosa de Franca. Kovos nuotraukas peržiūrėjusiam brazilui užkliuvo vienas iš epizodų, kai pats A.Babajevas, panašu, buvo suėmęs ringo virves.

„Tai kuris iš mūsų laikė virvę?“, - klausė A.Barbosa de Franca.

Brazilo žinutė | Instagram.com nuotr

Brazilo žinutė | Instagram.com nuotr

Šie sportininkai buvo susitikę ir pirmajame „Blade Fights“ turnyre. Tąkart brazilas antrajame raunde skausmingu veiksmu nugalėjo azerbaidžanietį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų