C.McGregoras prakalbo apie pasirodymą BKFC ringe ir pasakė, kuo kovos be pirštinių išsiskiria iš visų sporto šakų

2023.05.29 09:37
Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Kai Conoras McGregoras netikėtai pasirodė 41-ąjame kovų be pirštinių organizacijos BKFC turnyre, daugelis sirgalių tikėjosi, kad tai supykdys UFC.

Viena didžiausių UFC organizacijos žvaigždžių C.McGregoras atėjo į ringą, per petį užsidėjo BKFC diržą bei stojo į akistatą su Mike‘u Perry, tačiau net ir tai neįsiutino Dana White‘o.

„Nežinau, ar UFC buvo supykę, bet niekas nieko nesakė. UFC yra ten, kur yra ir nesvarbu, kas būtų. Virš UFC nieko nėra ir niekada nebus – tokia tiesa. Esu tikras, kad dėl to jie neturėjo jokių problemų“, – neseniai duotame išskirtiniame interviu Arieliui Helwani sakė C.Mcgregoras.

Jeigu C.McGregoras neturėtų sutarties su UFC, jis pats teigė, jog tikrai imtųsi kovos be pirštinių.

„Aš tai padaryčiau“, – sakė C.McGregoras. „Mielai tai padaryčiau. Ten sunku surengti nuobodžią kovą. Ten beveik neįmanoma pademonstruoti nuobodžią kovą ir pasakysiu jums kodėl, nes nėra jokios kitos disciplinos ar sporto šakos, kur būtų galima pasakyti, kad yra nulinė nuobodžios kovos tikimybė.

Boksas gali turėti nuobodžią kovą, MMA kova gali būti nuobodi, o kova be pirštinių negali būti nuobodi, net jeigu tai „jab‘ų“ dvikova. Nuo kirstinių žaizdų ringe kyla panika, minia užsiveda ir nuobodžios kovos tikimybė lygi nuliui. Tai yra įdomu. Aš tikrai būčiau už tai, kodėl gi ne?“.

Kai C.McGregoras stojo į akistatą su M.Perry, jis buvo pasiruošęs viskam, tačiau džiaugėsi, kad viskas įvyko taip, kaip įvyko.

„Nežinojau, kaip tai baigsis“, – sakė C.McGregoras. „Pats žinai, kad viskas galėjo pakrypti bet kuria linkme. Būčiau buvęs pasiruošęs. Tai buvo sąžiningas žaidimas“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų