-
08-03, 22:00
-
-

„La Liga“ pirmenybėse – „Barcelona“ sutriuškino „Mallorca“, „Atletico“ namuose nugalėjo „Real Sociedad“ VIDEO

2023.05.28 22:04

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse 3:0 sutriuškino dešimtyje rungtyniauti likusius „Mallorca“ futbolininkus.

Ansu Fati 1-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Barceloną“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Amathas Ndiaye 14-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Mallorca“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

A.Fati 24-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino „kanonierių“ pranašumą 2:0.

Julesas Kounde 47-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko ir rezultatas nepakito.

Ousmane’as Dembele 54-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau varžovas sėkmingai blokavo kamuolį.

Gavi 70-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Robertas Lewandowskis 78-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Tuo tarpu kitame susitikime Madrido „Atletico“ namuose 2:1 nugalėjo „Real Sociedad“ futbolininkus.

Antoine‘as Griezmannas 37-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0.

Sergio Reguilonas 48-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas Alexas Remiro.

Nahuelis Molina 73-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino šeimininkų ekipos pranašumą 2:0.

Alexanderis Sorlothas 88-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino šio susitikimo rezultatą 1:2.

Ket 08-15 Athletic Bilbao 20 : 00 Getafe
Ket 08-15 Real Betis 22 : 30 Girona
Pen 08-16 Celta Vigo 20 : 00 Alaves
Pen 08-16 Las Palmas 22 : 30 Sevilla