-
08-03, 22:00
-
-

„Premier“ lygos paskutinio turo rungtynėse – „Chelsea“ ir „Newcastle Utd“ lygiosios, 8 įvarčių fiesta tarp „Southampton“ ir „Liverpool“, „Tottenham“ pergalė prieš „Leeds Utd" VIDEO

2023.05.28 20:41

Anglijos „Premier“ lygos paskutinio turo rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Newcastle“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Anthony Gordonas 9-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Newcastle Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Kieranas Trippieras 27-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo lygus 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Miguelis Almironas 32-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Raheemas Sterlingas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį atrėmė vartininkas.

Bruno Guimaraesas 83-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Christianas Pulišičius, kurio per pridėtą laiką smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas.

Tuo tarpu rungtynės tarp „Southampton“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi itin rezultatyviomis lygiosiomis 4:4.

Diogo Jota 10-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Liverpool“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Roberto Firmino 14-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Jamesas Wardas-Prowse’as 19-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Kamaldeenas Sulemana 28-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Jamesas Bree 33-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Caoimhinas Kelleheris.

K.Sulemana antrojo kėlinio pradžioje antrą kartą nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Southampton“ naudai 3:2.

Adamas Armstrongas 64-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir padidino šeimininkų pranašumą 4:2.

Cody Gakpo 72-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 3:4.

D.Jota 73-ąją minutę smūgiu dešine koja pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė rezultatyvias lygiąsias 4:4.

Tuo tarpu Londono „Tottenham“ paskutinėse sezono rungtynėse svečiuose 4:1 sutriuškino „Leeds United“ futbolininkus.

Harry Kane‘as 2-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Tottenham“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Pedro Porro 47-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Jackas Harrisonas 67-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino susitikimo rezultatą 1:2.

H.Kane‘as 69-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir vėl padidino „Tottenham“ pranašumą 3:1.

Lucas Moura per pridėtą rungtynių laiką puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino svečių ekipos pergalę 4:1.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa