Ukrainos vartininkui teko aiškintis po žmonos komentarų apie Krymą: „Kaip ji gali palaikyti rusus, jei gimdė slėptuvėje nuo bombų?“

2023.05.26 22:37
Ihoris Lytovka su žmona | Instagram.com nuotr

Ihoris Lytovka su žmona | Instagram.com nuotr

 34-erių Ukrainos futbolo vartininkui Ihoriui Lytovkai teko aiškintis po to, kai internete pasklido ankstesni jo žmonos Elenos komentarai apie Krymą.

„Krymas Rusijos dalimi tapo žmonių valia, o ne karinėmis priemonėmis. Jei kam tai nepatinka, galite susipakuoti daiktus ir išvykti“, - anksčiau rašė I.Lytovkos žmona.

Po to, kai šis komentaras Ukrainoje sukėlė skandalą, E.Lytovka skubėjo jį ištrinti, o vartininkas turėjo teisintis dėl žmonos žinutės.

Žmonos pareiškimas | Instagram.com nuotr

Žmonos pareiškimas | Instagram.com nuotr

„Mano žmona nėra viešas asmuo, todėl aš atsakysiu už ją. Ji tiesiog netinkamai išsireiškė ir labai greitai ištrynė tą komentarą. Kažkas spėjo nufotografuoti tą komentarą ir dabar jį ėmė platinti, tarsi norėdamas kažką apkaltinti išdavyste. Noriu aiškiai pareikšti, kad mes niekada nepalaikėme teroristinės valstybės. Aš nežinau, kas ją apskritai gali palaikyti.

Pats palikau Krymą 2014 m., nors turėjau kontraktą su Sevastopolio klubu dar 4 metams. Prieš Krymo aneksiją galvojome apie namo statybas, planavome ten įsikurti ilgam, bet tada viskas pasikeitė ir turėjome kurti gyvenimą nuo nulio.

Kaip mano žmona gali palaikyti rusus, jei pernai buvo priversta gimdyti praktiškai slėptuvėje nuo bombų? Lengviausia teisti kitus, nežinant jų istorijų.

Suprantu, kad be konteksto tas komentaras gali kitus supykdyti, tačiau, kaip minėjau, mano žmona tiesiog netinkamai išsireiškė ir greitai ištrynė tą žinutę. Atsiprašau, jei tas komentaras ką nors įžeidė. Noriu patikinti, kad mūsų šeimos pozicija šiuo klausimu yra aiški. Krymas visada buvo, yra ir bus Ukrainos. Dėl to mūsų šeimoje nėra jokių ginčų.

Mes tikime Ukrainos pergale. Šlovė Ukrainai ir jos kariams!“, - teigė I.Lytovka.

Vartininkas net 7 metus žaidė „FC Sevastopol“ klube Kryme. Vėliau jis persikėlė į Rumuniją, Latviją, 2017-2022 m. grįžo į Ukrainą, o dabar rungtyniauja Uzbekistane.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų