Lietkabelis
II kėlinys, 10 min.
39
:
48
Atsinaujins po sek
Jonava

Likus vos 14 mėnesių iki Paryžiaus olimpiados atsistatydino Prancūzijos olimpinio komiteto vadovė

2023.05.25 22:11
Brigitte Henriques | „Stop“ kadras

Brigitte Henriques | „Stop“ kadras

 Iki 2024 m. Paryžiaus olimpiados likus vos 14-ai mėnesių, savo postą paliko Prancūzijos nacionalinio olimpinio ir sporto komiteto (CNOSF) vadovė Brigitte Henriques.

52-ejų B.Henriques, anksčiau tapusi pirmąja istorijoje CNOSF prezidente moterimi, pastaruoju metu sulaukė labai daug kritikos iš savo pirmtako Deniso Maseglios. Jis aiškino, kad B.Henriques nesusitvarko su savo pareigomis ir žadėjo kreiptis į prokuratūrą dėl neva netinkamo įstaigos turto naudojimo.

B.Henriques iš pradžių aiškino, kad planuoja prašyti balsavimo dėl pasitikėjimo, bet vėliau pareiškė atsistatydinanti iš pareigų, kurias užėmė porą metų. Tiesa, ji dar kartą atmetė D.Maseglios metamus kaltinimus.

„Kaip sakoma, jei nori atsikratyti šuniu, tai pasakyk, kad jis serga pasiutlige. Tokie metodai man nepriimtini. Aš pasiutlige nesergu.

Aš 20 metų užimu aukštus postus ir niekada nebuvau sulaukusi tokių kaltinimų. Priešingai – aš visada buvau vertinama dėl savo ištikimybės ir teisingumo. Dar visai neseniai savo pirmtaką labai vertinau ir dėkojau jam už paramą, o dabar jis tapo mano didžiausiu priešu ir tuo, kuris skatina neapykantą mano atžvilgiu“, - sakė B.Henriques.

Į kilusį skandalą Prancūzijoje sureagavo tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) atstovai. Jie paragino prancūzams užbaigti vidines rietenas ir susikoncentruoti į darbus ruošiantis Paryžiaus olimpiados rengimui.

Laikinąja CNOSF vadove buvo paskirta generalinė sekretorė Astrid Guyart – Tokijo olimpiados fechtavimo vicečempionė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų