Lietkabelis
I kėlinys, 5 min.
9
:
12
Atsinaujins po sek
Jonava

Europos irklavimo čempionate – galingas D.Nemeravičiaus startas

2023.05.25 18:28
Dovydas Nemeravičius l LIF nuotr.

Dovydas Nemeravičius l LIF nuotr.

 Blede (Slovėnija) ketvirtadienį prasidėjo Europos irklavimo čempionatas, kuriame startavo ir 6 įgulos iš Lietuvos.

Galingai čempionatą pradėjo Dovydas Nemeravičius. Jis laimėjo vyrų vienviečių valčių atrankos antrąjį plaukimą, finišuodamas per 6 min. 59.93 sek. Lietuvis daugiau nei 5 sek. aplenkė artimiausią persekiotoją – belgą Timą Brysą (7:05.44). D.Nemeravičius pelnė vienintelį tiesioginį kelialapį į pusfinalį, išvengdamas paguodos plaukimo.

Analogiškoje moterų rungtyje Ieva Adomavičiūtė pirmąjį atrankos plaukimą baigė 2-a (7:45.60). Lietuvė į priekį praleido tik šveicarę Aurelią-Maximą Kathariną Janzen (7:43.20) bei iškovojo kelialapį į pusfinalį.

Į pusfinalį pateko ir Armandas Kelmelis su Giedriumi Bieliausku. Jie užėmė antrą vietą vyrų porinių dviviečių valčių ketvirtajame atrankos plaukime (6:32.12). Greičiau yrėsi tik ispanai – Aleixas Garcia Pujolaras ir Rodrigo Conde Romero (6:29.71).

Analogiškoje moterų rungtyje Donata Karalienė ir Dovilė Rimkutė antrąjį atrankos plaukimą baigė 2-os (6:59.59) ir dalyvaus paguodos etape. Tiesiai į A finalą pateko rumunės – Ancuta Bodnar ir Simona Radis (6:54.74).

Vyrų pavienių dviviečių valčių antrajame atrankos plaukime Dovydas ir Domantas Stankūnai buvo 4-i (6:48.61) ir dalyvaus paguodos etape. Paguodos plaukimas lauks ir Lietuvos porinės keturvietės valties įgulos (Žygimantas Gališanskis, Povilas Stankūnas, Mindaugas Griškonis ir Dominykas Jančionis). Lietuviai pirmąjį atrankos plaukimą baigė 6-i (6:03.77).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų