Iš raketės nieko neliko: teisėjo bokštelį trankęs švedas – diskvalifikuotas P.Llamas Ruizas atliko įspūdingą smūgį

2023.05.25 15:42
Mikaelis Ymeris  | „Stop“ kadras

Mikaelis Ymeris | „Stop“ kadras

 Lione (Prancūzija) vykstančiame ATP 250 serijos „Open Parc Auvergne-Rhone-Alpes Lyon“ vyrų teniso turnyre skandalingai baigėsi švedo Mikaelio Ymerio (ATP-53) ir prancūzo Arthuro Filso (ATP-112) susitikimas.

Pirmajame sete švedas panaikino 2 geimų deficitą (1:3, 3:3), o devintajame geime atlaikė 3 „break pointus“ ir neleido varžovui perimti iniciatyvos.

Netrukus kilo konfliktas tarp M.Ymerio ir bokštelio teisėjo Rogerio Santoso. Švedas jau po savo nesėkmingo smūgio ėmė įrodinėti teisėjui, kad anksčiau A.Filso smūgiuotas kamuoliukas leidosi užribyje. M.Ymeris jau po laiko prašė bokštelio teisėjo patikrinti žymę, kur leidosi kamuoliukas. R.Santosas atsisakė tai padaryti. Tada švedas įsiuto.

„Dar niekada su tuo nebuvau susidūręs. Pirmą kartą girdžiu, kad teisėjas atsisakytų patikrinti žymę, kur leidosi kamuoliukas. Kodėl tu netikrini žymės, kurią tau rodžiau?“, - nervinosi M.Ymeris.

R.Santosas švedui paaiškino matęs, kad kamuoliukas lietė liniją. Dėl šios priežasties jis taip nestandartiškai ir atšoko, o M.Ymeriui vėliau buvo nepatogu atlikti smūgį.

Po ginčo švedas grįžo tęsti žaidimą, netrukus pralaimėjo savo padavimų seriją vienuoliktajame geime (5:6) ir tada visiškai pašėlo. M.Ymeris ėmė trankyti raketę į teisėjo bokštelį. Smūgiai buvo tokie stiprūs, kad iš raketės praktiškai nieko neliko.

Netrukus prie M.Ymerio priėjo vienas iš turnyro atstovų ir pareiškė, kad švedas yra diskvalifikuojamas. Tada švedas nuėjo pasveikinti A.Filsą.

Kol kas nepranešama, kokių papildomų sankcijų susilauks M.Ymeris. Vokietis Alexanderis Zverevas už panašų incidentą gavo 25 tūkst. JAV dolerių baudą ir lygtinę 8 savaičių diskvalifikaciją.

A.Filso ketvirtfinalyje lauks kanadietis Felixas Auger-Aliassime (ATP-10). Jis laimėjo pirmą mačą per beveik 2 mėnesius, kai 7:5, 6:2 įveikė ispaną Pablo Llamą Ruizą (ATP-240). Pastarojo neišgelbėjo net ir pelnytas reto grožio taškas antrojo seto pradžioje.

ATP 250 serijos vyrų teniso turnyro Lione prizų fondą sudaro 562,815 tūkst. eurų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų