Lietkabelis
Rungtynės prasidės 18:50
0
:
0
Atsinaujins po sek
Jonava

Lietuvos rinktinės draugiškų rungtynių maratonas – su pasaulio čempionato dalyvėmis

2023.05.25 10:00
Lietuvos rinktinės krepšininkai | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinės krepšininkai | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Lietuvos krepšinio federacija (LKF) pratęsė bendradarbiavimą su ilgalaikiu partneriu ir pagrindiniu Lietuvos vyrų rinktinės rėmėju kompanija „Betsafe“.

„Didžiuojamės tokia ilgalaike partneryste su kompanija „Betsafe“. Simboliška, kad draugystė su „Betsafe“ prasidėjo prieš 2010-ųjų metų pasaulio čempionatą, kuriame mūsų rinktinė pasiekė istorinę pergalę. Taigi, sėkmingas mūsų bendradarbiavimas tęsiasi jau daugiau nei dešimt metų, – pažymėjo LKF prezidentas Vydas Gedvilas. – Per tą laiką kartu džiaugėmės skambiais laimėjimais, o ateityje, neabejoju, kartu iškovosime ir dar daugiau pergalių.“

„Mums yra didžiulė garbė būti Lietuvos krepšinio dalimi, remti Lietuvos krepšinio federaciją ir siekti pergalių kartu su visos Lietuvos krepšinio pasididžiavimu – vyrų rinktine. LKF yra strateginis mūsų partneris Lietuvoje, nes kiekvieno lietuvio širdyje yra krepšinis, tad džiaugiamės, kad su mūsų pagalba organizacija auga ir vystosi”, – sakė „Betsafe“ vykdantysis direktorius Aurimas Šilys.

Šiais metais Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė dalyvaus FIBA pasaulio krepšinio čempionate, kuris rugpjūčio 25 – rugsėjo 10 dienomis vyks Japonijoje, Indonezijoje ir Filipinuose. Pasaulio čempionate rinktinės kovos ne tik dėl apdovanojimų, bet ir dėl kelialapių į 2024 metų vasaros Olimpines žaidynes Paryžiuje (Prancūzija).

„Laukia labai svarbus pasaulio čempionatas, turėsime ilgą pasiruošimo laikotarpį, laukia tolima kelionė į Aziją, tačiau būsime pasiruošę ir sieksime mums iškeltų tikslų, – kalbėjo Lietuvos vyrų rinktinės vyr. treneris Kazys Maksvytis. – Esame dėkingi ilgalaikiams federacijos rėmėjams ir džiaugiamės bendradarbiavimu.“

Pirmasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirengimo etapas prasidės liepos 12 d. Druskininkuose, antrasis – liepos 17 d. Palangoje. Iki pasaulio čempionato Lietuvos rinktinė sužais dešimt kontrolinių rungtynių.

Išskyrus Ukrainos rinktinę, visos Lietuvos rinktinės draugiškų rungtynių varžovės – FIBA pasaulio čempionato dalyvės. Jordanija (FIBA reitingas nr. 33) rungtyniaus C grupėje, Sakartvelas (nr. 32) – F grupėje, Latvija (nr. 29) – H grupėje, Suomija (nr. 24) – E grupėje, Puerto Rikas (nr. 20) – B grupėje, Prancūzija (nr. 5) – H grupėje.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės draugiškų rungtynių tvarkaraštis:

Liepos 22 d. (Alytus) Lietuva – Jordanija

Liepos 24 d. (bus žinoma artimiausiu metu) Lietuva – Jordanija

Liepos 29 d. (Panevėžys) Lietuva – Ukraina

Rugpjūčio 1 d. (Kaunas) Lietuva – Sakartvelas

Rugpjūčio 4 d. (Tamperė, Suomija) Suomija – Lietuva

Rugpjūčio 9 d. (Orleanas, Prancūzija) Prancūzija – Lietuva

Rugpjūčio 11 d. (Vilnius) Lietuva – Prancūzija

Rugpjūčio 14 d. (Klaipėda) Lietuva – Suomija

Rugpjūčio 19 d. (Taipėjus, Taivanas) Lietuva – Puerto Rikas

Rugpjūčio 22 d. (Taipėjus, Taivanas) Lietuva – Latvija

Bilietų prekyba į Lietuvoje vyksiančias vyrų krepšinio rinktinės draugiškas rungtynes prasidės netrukus. Daugiau informacijos rasite Lietuvos krepšinio federacijos internetiniame puslapyje.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų