08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

Tekbolo turnyrą Vilniuje laimėjęs M.Makutunovičius iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos žaidynėse

2023.05.24 12:19
„Teqball Lithuania“ nuotr. | Organizatorių nuotr.

Gegužės 20 d. „Fanų stadione“ Vilniuje įvyks Lietuvos tekbolo federacijos ir partnerių organizuotas atrankinis turnyras. Jame buvo kovojama dėl teisės atstovauti Lietuvai 2023 m. Europos žaidynėse, kurios vyks Krokuvoje, Lenkijoje.

Turnyro nugalėtoju tapo Mantas Makutunovičius. Jis finale po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo Kęstutį Balčiūną ir iškovojo bilietą į Europos žaidynes.

Tekbolas pirmą kartą yra oficialiai įtrauktas į Europos žaidynių programą. Europos žaidynių tekbolo varžybose planuojama išdalinti 5 medalių komplektas.

Europos žaidynės Krokuvoje vyks birželio 21 – liepos 2 dienomis. Tekbolo varžybos planuojamos birželio 28 – liepos 1 d.