Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. Šiandien 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. Šiandien 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

Naktį klinikoje leidęs R.Jokubaitis: „Aš ir pats išsigandau“

2023.05.20 19:33
Rokas Jokubaitis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Rokas Jokubaitis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Barselonos „Barcelona“ komanda krito Eurolygos pusfinalyje ir trečius metus iš eilės atsidūrusi finalo ketverte liks be trofėjaus.

Visgi, praėjusios rungtynės Rokui Jokubaičiui buvo dvigubai skaudžios. Atakų organizatorius ne tik patyrė nesėkmę, tačiau neteko ir dviejų dantų, kurie buvo nuskelti, kai šis trenkėsi veidu į parketą.

Iškart po rungtynių krepšininkas skubėjo į kliniką, kur jam buvo sutvarkyti nuskelti dantys ir lietuvis vėl gali plačiai šypsotis.

„Reikia prižiūrėti dantis. Bent taip sakė gydytojas. Po rungtynių iškart pasakė, kad viskas užsakyta, suderinta su klinika. Iš pradžių net nežinojau, kur važiuoju, bet žmonės penktadienio vakarą, ne darbo valandomis, atvyko ir dirbo. Jiems turėjo būti laisvas savaitgalis, bet jie šiltai mane priėmė ir kruopščiai atliko darbą. Viskas užtruko ilgai, bet vyko sklandžiai. Dabar tikrai daug smagiau bendrauti, kai turiu normalius dantis“, – kalbėjo R.Jokubaitis.

– Kas suderino tokį greitą dantų sutvarkymą?

– „Prometey“ komandos fizinio rengimo treneris Valčiukaitis. Jis susiderino su mūsų treneriu Grainiu, tad jam padėkos.

– Artimieji išsigando pamatę šią situaciją?

– Bendravome, bet aš toks esu, kad po tokių rungtynių nesu labai bendraujantis. Reikia susidėlioti mintis. Bet naktį atsiunčiau, kad dantys sutvarkyti, tai ramu. Aš pats buvau išsigandęs. Pas mane visada yra šypsena, bet net nežinojau, kaip čia bus su dantimis. Nėra buvę tokių situacijų, nesu gyvenime turėjęs muštynių ar didesnio kontakto. Pirmą kartą taip gavosi, kad pabėgo abu dantys priekiniai.

– Kaip toje vietoje kritote? 

– Manau, kad susipynė kojos, bet kai žiūrėjau, bandžiau atlikti perdavimą ir su rankomis negalėjau pasiremti. Nepratęs esu ant grindų kristi, nes esu nelabai krentantis ant kamuolio žaidėjas.

– Nuotaika gal kiek pasitaisė?

– Rūbinėje buvo liūdna. Nuo praeitų metų pamenu rungtynes dėl trečios vietos, visiems nei yra motyvacijos, nei ką, visi nusiminę. Nežinau, ar reikalingos tokios rungtynės. Motyvacijos nei iš mūsų, nei iš varžovų nelabai yra.

– Pavyko pailsėti ir pamiegoti?

– Pavyko. Aišku, teko pas gydytojus būti, bet gal ramiau miegojosi po procedūrų. Ramiai pagulėjau, pamąsčiau, nebuvo laiko tiek išgyventi. Ir dantys išmušti, ir pralaimėjome, viskas susidėjo. Gal ir į naudą išėjo pagulėti odontologijos kabinete. Truputį bijau adatų, bet ramiau užmigau, nes odontologinė patirtis nuvargino.

– Kokias išvadas padarėte po pralaimėjimo?

– Pamename praeitų metų scenarijų, kuris kartojosi. Pirmavome, bet antroje pusėje paleidome kontrolę. Aišku, ketvirtame kėlinyje „Real“ veteranai sužaidė, kaip ir tikėjomės, tam ruošėmės, bet jie iššovė. Sunku kalbėt apie tai. Tas pats scenarijus antrus metus iš eilės, sunku kažką komentuoti. Suprantame, kur buvo mūsų klaidos, tad turime tą patį rezultatą. Nemanau, kad kažkas juo yra patenkintas.

– Ar tai, kad žaidėte Kaune, apsunkina pralaimėjimą?

– Taip. Viduje tikrai galvojome, kad žmonės iš mūsų tikisi laimėti, atkrintamosiose irgi žaidėme su „Žalgiriu“. Atrodė, dėliojasi visi ženklai, kad turi būti mūsų metai. Bet vėl tas pats kartojosi.

– Užteko lietuvių palaikymo?

– Manau, kad taip. Madrido sirgaliai buvo mažiau girdimi nei „Barcelona“ ir lietuvių sirgaliai.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
PARYŽIAUS 2024 OLIMPIADA