Lietkabelis
III kėlinys, 10 min.
57
:
71
Atsinaujins po sek
Jonava

Top 30: labiausiai pervertinti šio sezono NBA krepšininkai

2023.05.18 19:12
Labiausiai pervertinti šio sezono NBA krepšininkai | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Labiausiai pervertinti šio sezono NBA krepšininkai | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 „Spotrac“ puslapis, pasibaigus 2022-2023 m. NBA reguliariajam sezonui, išanalizavo statistiką ir nustatė, kurie krepšininkai šiame sezone buvo labiausiai pervertinti.

„Spotrac“ sukurta formulė padeda įvertinti, ar žaidėjams mokami atlyginimai yra adekvatūs ir ar jie duoda komandai tiek naudos, kiek turėtų pagal gaunamą uždarbį. Skaičiuojant tikrosios vertės rodiklį („true value statistics“) naudojamas kiekvieno žaidėjo naudingumo rodiklis („player efficiency rating“, PER) bei jo gaunama alga. Taip pat suskaičiuojama vidutinė kiekvienos pozicijos žaidėjų alga bei naudingumo rodikliai. Atskiro žaidėjo algos ir naudingumo santykis tuomet palyginamas su vidutinio jo pozicijos žaidėjo santykiu. Taip gaunamas tikrosios vertės rodiklis. Kuo jis didesnis (maksimali vertė – 100) – tuo žaidėjas geriau „atidirba“ gaunamą atlyginimą. Kuo rodiklis mažesnis – tuo žaidėjas labiau pervertintas.

Į skaičiavimus įtraukiami tie žaidėjai, kurie sužaidė bent 50 proc. šio sezono rungtynių. Taip pat į skaičiavimus įtraukti tik tie krepšininkai, kurie nežaidžia su naujokų kontraktais arba veteranų minimumais, nes tų algų dydžius nustato pati NBA.

Labiausiai pervertinti šio sezono NBA krepšininkai – fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų