„padkaStas“ S03E11: Slidūs reikalai, agentai, LFF taurės burtai ir kaip V.Slivka išvyko į Italiją?

2023.05.17 15:34
„padkaStas“ | „Stop“ kadras

„padkaStas“ | „Stop“ kadras

Geriausia 2022-ųjų Lietuvos futbolo tinklalaide pripažinta ir jau trečią sezoną skaičiuojanti tinklalaidė „padkaStas“ gegužės viduryje pristato dar vieną naują epizodą.

Į dažniausiai padkaSto studijoje apsilankiusių svečių sąrašo viršūnę jau trečią kartą sugrįžo teisininkas Martynas Kalvelis, kurį studijoje pasitiko Arūnas Klimavičius, Benediktas Petkus ir keletą pastarųjų epizodų praleidęs Lukas Gintautas.

Sporto teisėje daug dirbantis M.Kalvelis kartu su A.Klimavičiumi keliavo į Amsterdamą ir ten gilino žinias apie įvairius ir su futbolu susijusius dalykus.

FIFA paskelbtoje ataskaitoje, Lietuvos futbolininkai pateko tarp lyderių, kurie pasinaudojo FIFPRO ir FIFA įsteigtu fondu, kuris padeda futbolininkams atgauti skolas.

Nemažai laiko buvo skirta rasizmo, diskriminacijos, provokacijų ir kiti slidžių reikalų analizei bei teisinei apžvalgai, savo vietą tinklalaidėje rado ir naujienos, kurios tiesiogiai palies futbolo agentus.

Beje, laidos svečias taip pat prisiminė istoriją apie tai, kaip naujasis „Kauno Žalgirio“ vyr. treneris Marius Stankevičius kadaise prisidėjo prie Vykinto Slivkos išvykimo į Italiją.

Paliestas buvo ir „Riterių“ puolėjo Nathano Palafozo įsivėlimas į lažybų skandalą Brazilijoje, ir Beno Spietinio metinė diskvalifikacija.

Paklausę naujausią padkaSto tinklalaidę taip pat išgirsite apie nevykusią LFF taurės burtų traukimo ceremoniją, išmuštus Jeffrey Sarpongo dantis ir 13-ojo „Optibet A lygos“ turo kovas.

PadkaStą galite rasti Sportas.lt Youtube, Spotify ir PodBean paskyrose.

Naujausios temos:

0:00 Metallica ir miegantis Arūnas;

3:30 Renginys Amsterdame;

5:25 Lietuva tarp lyderių bylas laiminčių šalių sąraše;

9:40 Lietuviai pakliūna į blogas vietas;

13:00 Rasizmas, diskriminacija, provokacijos ir kiti slidūs reikalai;

37:33 Kaip M.Stankevičius prisidėjo prie V.Slivkos išvykimo į „Juventus“?;

49:10 Agentų taisyklių pokyčiai ir licencijos;

1:09:45 N.Palafoz lažybų skandale Brazilijoje;

1:16:20 B.Spietinio diskvalifikacija;

1:17:35 LFF taurės burtai;

1:23:11 Išmušti J.Sarpongo dantys;

1:24:30 „Optibet A lygos“ kovos;

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų