Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Pasibaigęs. 10-14 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
Pasibaigęs. 10-15 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. 10-15 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. 10-15 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-

Prancūzijos GP sprinte – M.Marquezo sugrįžimas ir iš penktos vietos startavusio J.Martino pergalė

2023-05-13 20:25
Prancūzijos GP sprinto lenktynės | „Stop“ kadras

Prancūzijos GP sprinto lenktynės | „Stop“ kadras

 Le Mano trasoje (Prancūzija) prasidėjo „MotoGP“ sezono penktasis etapas. Šeštadienį sportininkų laukė kvalifikacija ir sprinto lenktynės.

Kvalifikacijoje pergalę išplėšė italas Francesco Bagnaia. „Ducati“ motociklininkas paskutinę akimirką nuvažiavo ratą per 1 min. 30.705 sek. ir pakilo į pirmą vietą. Iki tol atrodė, kad „pole“ pozicija džiaugsis ispanas Marcas Marquezas („Honda“, 1:30.763). Pastarasis pagaliau išsigydė traumas ir grįžo po maždaug pusantro mėnesio pertraukos. Trečias kvalifikacijoje buvo italas Luca Marini („Ducati“, 1:30.842).

Sprinto lenktynes F.Bagnaia pradėjo sėkmingai ir po starto išlaikė pirmą vietą. Įspūdingai startavo ispanas Jorge Martinas („Ducati“), kuris žaibiškai pakilo iš 5-os vietos į 2-ą. Iš 4-os pozicijos į 3-ią pakilo australas Jackas Milleris („KTM“). M.Marquezas krito į 4-ą vietą, L.Marini – į 5-ą.

Visgi, J.Milleris ilgai trejetuke neišsilaikė. Australas netrukus krito nuo motociklo, išlėkė iš trasos ir nepasiekė finišo.

Dar po kelių ratų J.Martinas aplenkė F.Bagnaia ir tapo lenktynių lyderiu. Netrukus italas prarado vietą ir įspūdingai važiavusiam Bradui Binderiui („KTM“) iš Pietų Afrikos Respublikos bei tam pačiam M.Marquezui.

Paskutiniuose ratuose M.Marquezo tempas kiek krito. Jis ne tik prarado trečią vietą F.Bagnaiai, bet dar praleido į priekį ir L.Marini, galiausiai finišuodamas 5-as. Priekyje užtikrinta pergale džiaugėsi J.Martinas, antras liko B.Binderis.

L.Marini po lenktynių dar skundėsi tuo, kad teisėjams trūksta nuoseklumo. Anot italo, B.Binderis jam padarė tą patį, ką Cherese (Ispanija) F.Bagnaia padarė J.Milleriui, tačiau negavo jokios baudos.

B.Binderis vėliau pareiškė L.Marini net neprilietęs.

Prancūzijos GP sprinto lenktynių rezultatai:

Prancūzijos GP sprinto lenktynių rezultatai | Organizatorių nuotr.

Prancūzijos GP sprinto lenktynių rezultatai | Organizatorių nuotr.

F.Bagnaia su 94 taškais liko pasaulio čempionato lyderiu. Už jo rikiuojasi B.Binderis (71) ir 7-as šeštadienį finišavęs italas Marco Bezzecchi („Ducati“, 68).

Pagrindinės Prancūzijos GP lenktynės prasidės sekmadienį 15 val. Lietuvos laiku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų