-
08-03, 22:00
-
-

„Premier“ lygoje – grubi D.De Gea klaida ir „Man Utd“ pralaimėjimas prieš „West Ham Utd“ VIDEO (3)

2023.05.07 22:58
Davidas De Gea | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:1 turėjo pripažinti Londono „West Ham United“ pranašumą.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Bruno Fernandesas 8-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Marcuso Rashfordo 18-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir susitikimo rezultatas išliko nepakitęs.

Mohamedas Said Benrahma 27-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, o grubiai suklydęs Davidas De Gea nesugebėjo atremti kamuolio, kuris atsidūrė vartų tinkle ir „West Ham“ išsiveržė į priekį 1:0.

Varžovą suklaidinęs Antony 33-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta vartų ir pasižymėti nepavyko.

M.S.Benrahma pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolį meistriškai atrėmė Davidas De Gea.

Michailas Antonio 52-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau įvartis dėl pražangos įskaitytas nebuvo.

Tomas Součekas 74-ąją minutę taip pat pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau tai padarė būdamas nuošalėje ir rezultatas nepakito.

Luke‘as Shaw per pridėtą rungtynių laiką pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau varžovai gynėsi užtikrintai.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa