Pasibaigė po baudinių. 07-14 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Pasibaigęs. 07-14 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Anglija
1
Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

V.Čeburinas: „Reikia daugiau užtikrintumo“

2023.04.24 15:15
Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaldario nuotr.

Vladimiras Čeburinas | Elvio Žaldario nuotr.

Po Telšiuose pasiektos pergalės „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas kalbėjo apie atliktas korekcijos po pirmojo kėlinio, kurios vilniečiams davė rezultatą po pertraukos.

„Žalgiriui“ nepavyko pralaužti „Džiugo“ gynybos pirmajame kėlinyje, tačiau antrojo pradžioje Lietuvos čempionus į priekį išvedė Petaro Mamičiaus smūgis, o rungtynių pabaigoje įvartį pridėjo Marko Miličkovičius.

„Pirmajame kėlinyje bandėme primesti savo žaidimą. Varžovas žaidė sutankinta gynyba, atsitraukę. Mūsų sumanymai ne visada pavyko, ypač veiksmai užbaigimo stadijoje. Sukūrėme kelias progas. Varžovas kontratakavo, išeidavo iš spaudimo. Stengėsi, bet antrajame kėlinyje turėjo mažai šansų. Standartinės situacijos nebebuvo tokios pavojingos. Turėjome daug kontrolės, bet svarbiausia įmušti. Kalbame apie tai, kad įvarčiai puolėjų darbas. Tačiau įmušė kairysis gynėjas (P. Mamičius). Neišeina tuo nesidžiaugti. Prisijungė, padėjo, uždarė zoną. Antrą įvartį Miličkovičius įmušė antru lietimu. Bravo jam, jis tai sugeba. Pergalė buvo sunki. Varžovai gynėsi visomis pajėgomis. Prieš mus daug komandų taip žaidžia. Nesistebime, bet mums reikia būti užtikrintiems savo veiksmais“, – kalbėjo V. Čeburinas.

Paklaustas apie artėjančias būsimas kovas, treneris pakartojo anksčiau išsakytas mintis, jog po truputį išryškės komandų meistriškumas.

„Labiau lems meistriškumas, taktiniai veiksmai. Tačiau nė viena komanda nieko paprastai neatiduos. Tą jaučiame kiekvienose rungtynėse. Visi prieš mus kaunasi iš paskutiniųjų, iki paskutinių minučių. Nori laimėti kiekviename epizode. Spaudimas tik didės. Po truputį atsiplėšia grupė, kovosianti dėl medalių nuo tos kuri yra vidutinėje lentelės dalyje“, – sakė treneris.

Kalbėdamas apie komandos žaidimą, treneris pripažino, jog nebuvo patenkintas pirma rungtynių puse: „Ne viskas mūsų žaidime yra taip, kaip norime. Po pirmo kėlinio pakoregavome kai kuriuos dalykus žaidėjų pozicijose. Tai neišvengiama. Jei neveikia vienas variantas, reikia bandyti antrą, trečią, ketvirtą. Tai tenka daryti. Stengiamės gerinti žaidimą. Žaidėjų atsakomybė didėja.“

Sekmadienį, balandžio 30 dieną, „Žalgiris“ svečiuose žais su Gargždų „Banga“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų