A.Valujavičius dalinasi paskutiniaisiais vaizdais iš Atlanto vandenyno: pasakė, kas dar laukia ir kada atvyks į Majamį (1)

2023.04.20 23:13
Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

 Savo kelionę per Atlanto vandenyną nuo Europos žemyno pradėjęs keliautojas Aurimas Valujavičius jau artėja prie finišo – Majamio.

Ketvirtadienį A.Valujavičius pasidalino paskutiniuoju „vlogu“ iš vandeno, kuriame papasakojo apie laukiančius iššūkius finišuojant.

„Dabar gylis yra apie 1 km ar 1,3 km – tai jau seklumos, palyginus su tuo, ką reikėjo praplaukti. Teko pabuvoti ir virš 8 kilometrų gylio“, – pasakojo A.Valujavičius. „Dabar turiu išplaukti kanalu, sekdamas salomis. Mano kelyje jau plaukia porą jachtų, kurios plaukia į seklumas. Dienos pabaigoje jau ir aš ten būsiu, o ten gylis nukris iki 4, 2, 3 ar net kartais 1 metro. Tai yra Bahamų seklumos, kuriomis irsiuosi apie parą ar šiek tiek daugiau. Tai bus atsargesnis etapas, kuriame turiu neužsirauti ant rifų ir akmenų. Turiu tiksliai naviguoti ir pasiekti Majamį, kuriame būsiu jau šį savaitgalį – apie 22 ar 23 dieną.

Bandysiu pasiekti piečiau nuo Majamio esantį uostą. Nuotaikos – neblogos, viskas gerai. Pavyksta tiksliai naviguoti ir tiek.

Šis „vlogas“ bus paskutinis iš Atlanto vandenyno, kitas jau bus iš žemės. Susimatysime, reikia nesusimauti ant paskutinių jūrmylių, neatsipalaiduoti, laikytis kurso ir saugiai pasiekti žemyną. Kelionė bus trukusi apie 118 dienų“.

Aurimas Valujavičius balandžio 20-os dienos vakarą | „Stop“ kadras

Aurimas Valujavičius balandžio 20-os dienos vakarą | „Stop“ kadras

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų