-
08-03, 22:00
-
-

Kazachstane, Kipre ir Latvijoje lietuviai daugiau kėlinio nežaidė kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2023.04.20 17:32
Fedoras Černychas  | Organizatorių nuotr.

Fedoras Černychas | Organizatorių nuotr.

Trečiadienį Kazachstano taurės pirmajame aštuntfinalio mače susirėmė dvejų lietuvių ekipos – Artūro Žulpos atstovaujamas „Aktobe“ klubas ir Domanto Antanavičiaus ginamas „Atyrau“ klubas. Pirmosios rungtynėse Aktobėje tarp šių ekipų pasibaigė lygiosiomis 2:2.

A.Žulpa šiose rungtynėse liko ant suolo, o D.Antanavičius žaidė startinėje sudėtyje, bet po pertraukos buvo pakeistas. Lietuvis 45 minutę dar gavo geltoną kortelę.

Kipro lygoje trečiadienį Fedoras Černychas žaidė starto sudėtyje, bet po pertraukos taip pat buvo pakeistas. Visgi, jo atstovaujamas Limasolio AEL klubas namuose 1:0 palaužė „Paralimni“ klubą. Po šios pergalės AEL su 42 taškais yra devintas.

Tuo metu vakar Latvijos lygos rungtynes užtikrintai svečiuose laimėjo Rygos RFS klubas, kuris net 5:0 sutriuškino „Daugavpils“ klubą. RFS gretose saugas Karolis Uzėla žaidė nuo 59 minutės, kai rezultatas jau buvo 3:0.