FutbolasLT_S02E33: Keisti DK sprendimai, Be1 „negirdėtas“ pralaimėjimas, LFF taurės niuansai ir Kosovo erelis

2023.04.18 18:38
FutbolasLT | Stop kadras

FutbolasLT | Stop kadras

33 kartą antrame sezone susirinkusi „FutbolasLT“ kūrybinė grupė pasirinko netradicinį epizodo debiuto variantą ir startavo su prieštaringų LFF Drausmės komiteto sprendimų aptarimu. Į vedėjo fotelį pasodintas Aurimas Budraitis mintimis grįžo į 6-ojo A lygos turo rungtynes tarp „Kauno Žalgirio“ ir Telšių „Džiugo“ bei smulkiai sudėliojo paskutinėmis jų akimirkomis įvykusio Srdjano Spiridonovičiaus iš „Kauno Žalgirio“ bei „Džiugo“ atstovo Braimo Cande konflikto chronologiją.

Nors tąsyk abu žaidėjai buvo pašalinti iš aikštės, bet po LFF DK posėdžio Kauno ekipos žaidėjas sulaukė vienerių, o Telšių atstovas – dvejų rungtynių diskvalifikacijos. Anot A. Budraičio, pradėjus gilintis įsigilinus į įvykio aplinkybes pasimatė ir daugiau keistų detalių, keliančių abejonių dėl LFF DK narių kompetencijos ir futbolo taisyklių išmanymo.

Po išsamaus aptarimo ir apsikeitimo nuomonėmis, A. Budraitis, Karolis Tretjakas ir Evaldas Gelumbauskas pasidalino savo pastebėjimais ir apie 8-ąjį A lygos turą. Į „FutbolasLT“ kūrėjų akiratį pateko nuvylusi „Sūduva“, sėkmės atsargas išsėmęs „Panevėžys“, kovinga „Dainava“, vaikiškai klydęs „Džiugas“, tobulėjantys, bet pralaimintys „Riteriai“, trigubo keitimo dėka pergalę išplėšęs „Žalgiris“ ir kt. aktualijos.

Pasidalinę A lygos 9 ir 10 turų prognozėmis beigi pasitikrinę pastabumą „Pasakyk Kad Gudrus“ rubrikoje, „FutbolasLT“ kūrėjai pabarstė futbolo trupinių ant Pirmos ir Antros lygų, įvertino Beno Spietinio atsiprašymą ir Lietuvos futsal rinktinės pasirodymą rungtynėse su Čekija, pasidžiaugė intriga Moterų A lygoje ir nustatė SFL metų Derbio Spėlionės nugalėtoją!

„FutbolasLT“ tinklalaidę tradiciškai užbaigė atsakymai į žiūrovų užklausimus ir pažadas „kada nors“ ir vėl surengti tinklalaidės epizodo LIVE transliaciją su Volfas Engelmann Nealkoholiniu ir sveikais užkandžiais.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų