Pasibaigęs. 10-22 18:30
KMT
Juventus
96
Šiauliai
87
Pasibaigęs. 10-23 18:30
KMT
Jonava
88
Nevėžis
101
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-

K.Thompsonas po bjauraus D.Greeno epizodo turėjo priekaištų D.Saboniui (2)

2023-04-18 10:47
Thompsonas | Scanpix nuotr.

Thompsonas | Scanpix nuotr.

Oklando „Warriors“ žvaigždė Klay Thompsonas teigia, kad Domantas Sabonis pats yra kaltas dėl daug dėmesio sulaukusio epizodo.

Praėjusią naktį vykusiose rungtynėse „Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas užlipo ant D.Sabonio krūtinės.

Po šio epizodo D.Greenas išvytas iš aikštės, o lietuvis gavo techninę pražangą, nes prilaikė varžovo koją.

K.Thompsonas turėjo priekaištų pačiam lietuviui.

„Tai nešvarus epizodas iš Sabonio pusės. Sugriebti varžovo koją ir traukti link savęs? Tai tikrai nėra šaunu.

Nesakau, kad tai, ką padarė Greenas, yra teisinga, bet tu negali tiesiog sugriebti varžovui už kojų, kuris ruošiasi bėgti į kitą aikštės pusę… Tai beprotiška“, - kalbėjo K.Thompsonas.

„Kings“ komanda šias rungtynes laimėjo ir Vakarų konferencijos serijoje pirmauja 2:0.

Tai pirmas kartas S.Curry eroje, kai „Warriors“ serijoje atsilieka 0:2. 

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų