-
08-03, 22:00
-
-

B.Saka nerealizavo 11 m baudinio, o 2 įvarčių pranašumą iššvaistęs „Arsenal“ antrą kartą iš eilės išbarstė taškus VIDEO (1)

2023.04.16 17:57
Bukayo Saka | Scanpix nuotr.

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „West Ham United“ ir „Arsenal“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Gabrielis Jesusas 7-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Martinas Odegaardas 10-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir padvigubino „kanonierių" pranašumą 2:0.

Saidas Benrahma 33-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Kurtas Zouma per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta varžovų vartų.

Bukayo Saka 52-ąją minutę nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Jarrodas Bowenas 54-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Michailas Antonio 82-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

„Arsenal“ po 31 sužaistų rungtynių turi surinkęs 74 taškus ir išlieka „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje bei nuo vienu susitikimu mažiau sužaidusiu „Manchester City“ yra atsiplėšęs 4 taškais. Tuo tarpu „West Ham“ su 31 tašku žengia penkioliktas.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa