„Šiauliai“ vėl laimėjo namuose (1)

2023.04.15 16:49
FA „Šiauliai“  | Organizatorių nuotr.

FA „Šiauliai“ | Organizatorių nuotr.

Puikiai namų aikštėje rungtyniaujantys šiauliečiai savo kraitį papildė dar trimis taškais.

„Optibet A lygos“ 8-ajame ture FA „Šiauliai“ įveikė Telšių „Džiugą“ rezultatu 2:0.

Pirmas rungtynių įvartis krito į svečių vartus 27-ąją minutę – Telšių vartų saugas atsitrenkęs į komandos draugą pametė kamuolį ir šia klaida, atlikęs tikslų smūgį į vartus, pasinaudojo Gabrielius Micevičius.

Pirmajam kėliniui artėjant link pabaigos, gerą progą padidinti šiauliečių pranašumą turėjo Eligijus Jankauskas, tačiau smūgis atliktas kaire koja skriejo į užribį.

57-ąją minutę pavojų prie saulės miesto atstovų vartų smūgiuodamas kamuolį sukėlė portugalas Aires Sousa, tačiau vartų sargas Lukas Paukštė žaidė nepriekaištingai.

65-ąją minutę Mantas Kuklys nusprendė atlikti laisvą smūgi beveik iš vidurio aikštės vartų link, svečių laimei, vartų sargas kamuolį išmuša į užribį.

Po šeimininkų spaudimo varžovų baudos aikštelėje, Daniel Romanovskis muša ketvirtą savo sezono įvartį ir tvirtina Šiaulių pranašumą šiose rungtynėse.

Po 8 turo FA „Šiauliai“ su 17 taškų yra antroje lentelės pozicijoje, o Telšių „Džiugas“ su 4 taškais rikiuojasi paskutinėje vietoje.