A.Valujavičius pasakė, kiek liko dienų iki Majamio ir prakalbo apie psichologinę dalį: „Čia – kaifas. Vienatvė, jokių problemų ir žmonių“

2023.04.14 10:45
Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

Aurimas Valujavičius | „Stop“ kadras

  Atlanto vandenyną nuo žemyno iki žemyno įveikti bandantis keliautojas Aurimas Valujavičius ketvirtadienį patalpino naują vaizdo įrašą, kuriame papasakojo apie likusią kelionės dalį.

„Ramus vandenynas – ramus lietus“, – visas šlapias pasakoja A.Valujavičius. „Debesiukas slenka, bet praslinks. Dingo vėjas, atėjo kažkoks debesis. Dar liko apie 320 jūrmylių ir prasidės salos. Per jas dar kelios dienos. Skaičiuoju maždaug, kad liko apie 11 dienų iki Majamio, o tada išsiplausiu galvą.

Šiandien visą dieną debesuota, galima truputį atsigaivinti, nes šiaip tai oda dega.

Gaila išties, faina kelionė, bet yra planų ir Lietuvoje nemažai, tai bus smagu grįžti. Pro salas reikės atidžiai ir tiksliai irkluoti, bus reikalų. Du uostai bus žemiau Majamio, du uostai – šiauriau. Kai liks 4 dienos iki finišo, nuspręsime ar man reikės plaukti piečiau Majamio, ar šiauriau, viskas priklausys nuo vėjo. „Chebrytė“ Majamyje dar lėks apsiklausinėti, pakalbėti su uostais, nes yra ir privačių uostų.

Visiems dėkoju už šiltas žinutes, Majamyje reikės truputį daugiau prisėsti prie žinučių. Nuotaikos geros, sveikata – gerai, psichologija – labai gerai. Komentaruose daug užuojautos žinučių lyg mane laidotų žmonės, man čia nėra katorga, nes katorga buvo minti Indonezijoje. Čia – kaifas. Vienatvė, jokių problemų ir žmonių, niekas nezyzia kur miegu, niekas nebando manęs išspirti iš miegojimo vietos. Aišku, kartais koks laivas naktį praplaukia, pasilabini, patikrina, ar viskas gerai“

Aurimas Valujavičius balandžio 14-ą dieną | „Stop“ kadras

Aurimas Valujavičius balandžio 14-ą dieną | „Stop“ kadras

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų