08-03, 22:00
Olimpiada
-
-

Lietuviškų akcentų „Hajduk“ žais Kroatijos taurės finale, F.Černychas Kipre žaidė tik kėlinį

2023.04.13 07:42
Rokas Pukštas (kair.) | Organizatorių nuotr.

Trečiadienį į Kroatijos taurės finalą žengė Splito „Hajduk“ klubas, kuriame sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, o aikštėje žaidžia lietuviškos kilmės puolėjas Rokas Pukštas.

Pastarasis žaidė visas rungtynes bei padėjo „Hajduk“ ekipai išvykoje 1:0 nugalėti „Slaven Belupo“ žaidėjus. Vienintelį įvartį 59 minutę nuo 11 metrų žymos pelnė Marko Livaja. Tiesa, jį uždirbo R.Pukštas, nes būtent po jo smūgio kamuolys pataikė varžovui į ranką.

Taip pat R.Pukštas 88 minutę dar buvo įspėtas geltona kortele.

Įdomu tai, kad „Hajduk“ klubas finale susitiks su „Šibenik“ ekipa, kuriai pusfinalyje pavyko įveikti Zagrebo „Dinamo“ klubą. Finalas vyks gegužės 24 dieną.

Tuo metu Kipro pirmenybėse trečiadienį Fedoras Černychas žaidė pirmąjį kėlinį ir po pertraukos buvo pakeistas, o jo atstovaujamas Limasolio AEL klubas svečiuose 0:2 nusileido „Karmiotissa” klubui. Lietuvis 35 minutę dar gavo geltoną kortelę.

Po šio pralaimėjimo AEL klubas su 39 taškais lieka devintoje lygos vietoje.