-

A.Cavero tritaškis išvedė „Wolves“ į ENBL finalą

2023.04.11 18:57
Ahmadas Caveras BC Wolves

Pergalę ENBL pusfinalyje iškovojo Alytaus „Wolves“ ekipa, kuri Ostruve 58:55 (11:12, 19:17, 12:13, 16:13) palaužė Ščecino „King Wilki Morskie“ komandą.

Kęstučio Kemzūros auklėtinių pergalę nulėmė Ahmedo Caverio tritaškis likus žaisti trejoms sekundėms. Prieš tai rezultatas buvo lygus.

Paskutinėje atakoje lenkai metė pro šalį.

Likus žaisti 12 sekundžių „King Wilki Morskie“ galėjo išsiveržti į priekį, bet šios komandos aukštaūgis prametė abu baudų metimus.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus, o likus mažiau nei penkioms minutėms „Wolves“ atsiliko septyniais taškais. Tačiau tada K.Kemzūros auklėtiniai perėmė iniciatyvą.

Finale alytiškiai susitiks su Liublino „Polski Cukier Start“ ir Ostrovo „Stal“ poros nugalėtoju. Dvikova vyks trečiadienį.

„King Wilki Morskie“: Bryce Brownas 12 (5 atk. kam.), Tony Meieras 12 (4 atk. kam.), Zachary Cuthbertsonas 11 (6 atk. kam.), Kacperas Borowski 6 (4 atk. kam.),.

„Wolves“: Ahmadas Caveras 19 (4 atk. kam.), Adas Juškevičius 8, Jeffas Tayloras 7 (8 atk. kam.), Eigirdas Žukauskas 7 (11 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis 6, Marcosas Delia 4 (8 atk. kam.), Arnas Beručka 3.