-

Slovėnijoje žaidė du lietuviai, Latvijoje – vienas iš dvejų kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2023.04.10 20:21
Justas Lasickas (centre) | Organizatorių nuotr.

Pirmadienį Slovėnijos pirmenybėse Justas Lasickas žaidė 62 minutes, o lietuvio atstovaujamas Liublianos „Olimpija“ klubas išvykoje 0:1 pralaimėjo „Bravo“ klubui. J.Lasickas 47 minutę buvo įspėtas geltona kortele.

Po šio pralaimėjimo „Olimpija“ su 66 taškais išlieka pirmoje vietoje, o jų pranašumas sumažėjo iki dvylikos taškų.

Kitose Slovėnijos lygos rungtynėse saugas Domantas Šimkus žaidė nuo 77 minutės, bet jo atstovaujamas „Mura“ klubas namuose 0:2 nusileido „Celje“ klubui.

Latvijos lygoje Faustas Steponavičius žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas „Tukums 2000“ klubas namuose 0:2 pralaimėjo „Riga FC“ klubui.

Kitose Latvijos lygos rungtynėse Karolis Uzėla liko ant Rygos RFS klubo suolo, o jo ekipa išvykoje su „Auda“ klubu sužaidė lygiosiomis 0:0.

Albanijos lygoje puolėjas Gytis Paulauskas žaidė 64 minutes, per jas nepasižymėjo, o jo atstovaujamas „Egnatia“ klubas sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Partizani“ klubu.

Italijos „Serie B“ lygoje vartininkas Titas Krapikas liko ant atsarginių suolo, o jo atstovaujamas „Ternana“ klubas išvykoje 0:1 nusileido „Brescia“ klubui.