Jokių žinių dėl būsimos kovos negaunantis E.Stanionis kviečia sirgalius prisidėti prie pasiruošimo stovyklų

2023.04.05 11:27
Eimantas Stanionis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Eimantas Stanionis | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

  Prieš kiek daugiau nei savaitę paaiškėjo, kad daug pastangų ir finansų pasiruošimui savo didžiausiai karjeros kovai įdėjęs lietuvis Eimantas Stanionis balandžio 29-ą dieną Arlingtono „College Park“ centre (JAV) nesusikaus su Vergilu Ortizu jaunesniuoju, kadangi pastarajam boksininkui iškilo problemų su sveikata.

„Ši kova būtų buvusi pelningiausia mano karjeroje KOL KAS, aš dėl to sunkiai dirbau, aukojau savo išteklius, Los Andžele pasiruošimo metu per mažiau nei mėnesį išleidau 10,000 $, o pinigai buvo skirti tam, kad galėčiau būti tinkamai pasiruošęs savo kovai, o dabar neturiu nei garantijų, kad kova įvyks, nei garantijų, kad gausiu tokios pačios vertės susitarimą“, – apie atšauktą kovą kalbėjo lietuvis.

E.Stanionis sulaukė daugybę žinučių su raginimu atsidaryti „contribee“ paskyrą, kur sirgaliai galėtų jį paremti, tačiau iš pradžių boksininkas atmetė šį pasiūlymą.

Bėgant laikui ir vis negaunant jokių žinių apie būsimą kovą, E.Stanionis galiausiai nusprendė pabandyti sirgalius įtraukti į savo pasiruošimus kovai.

„Jūsų noras prisidėti mane galutinai įtikino, kad galbūt aš tikrai to nusipelnęs, tad nusprendžiau, kad pabandom“, – rašė E.Stanionis. „Begalę kartų buvau minėjęs, kad esu sąžiningas žmogus ir nuo vaikystės esu išauklėtas duoti prieš gaunant, todėl nuo dabar tapę mano rėmėjais „Contribee“ gausite daug išskirtinio turinio (tai man nauja patirtis, kritiką priimu labai puikiai!) iš mano pasiruošimo, asmeninio gyvenimo, o taip pamėginsiu dar artimiau susibendrauti su savo fanais. Visi surinkti pinigai griežtai bus naudojami tik pasiruošimo stovykloms finansuoti. „Contribee“ rėmėjams po pasiruošimo stovyklų bus pateiktos finansinės ataskaitos“.

 

Prisidėti prie E.Stanionio paramos pasiruošimo stovykloms galite paspaudę čia.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų