-
08-03, 22:00
-
-

„Premier“ lygos turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje – „Man Utd“ pralaimėjimas prieš „Newcastle Utd“ VIDEO (1)

2023.04.02 20:34

„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 0:2 turėjo pripažinti „Newcastle United“ futbolininkų pranašumą.

Joe Willockas 16-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis vartininkui Davidui De Gea problemų nesukėlė.

Diogo Dalotas 34-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Newcastle Utd“ vartų sargas ir rezultatas nepakito.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Antony 43-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

J.Willockas 65-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Newcastle Utd“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Raphaelis Varane 76-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

Joelintonas 77-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Callumas Wilsonas 88-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir įtvirtino „Newcastle Utd“ pergalę rezultatu 2:0.

„Newcastle Utd“ ir „Man Utd“ komandos po 27 sužaistų rungtynių turi surinkusios po 50 taškų ir atitinkamai rikiuojasi trečioje bei ketvirtoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietose.

Pen 08-16 Manchester United 22 : 00 Fulham
Šeš 08-17 Ipswich Town 14 : 30 Liverpool
Šeš 08-17 Arsenal 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 08-17 Everton 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 08-17 Newcastle United 17 : 00 Southampton
Šeš 08-17 Nottingham Forest 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 08-17 West Ham United 19 : 30 Aston Villa