NKL anonsas: ar pavyks atsitiesti „Telšiams“, „Vyčiui-VDU“ ir „Rytui-2“?

2023.04.01 14:52
Artūras Jomantas (Luko Šepučio nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Artūras Jomantas (Luko Šepučio nuotr.) | Organizatorių nuotr.

 „7bet-NKL“ pirmenybėse šeštadienį prasideda ketvirtfinalio serijų iki 3 pergalių antrasis turas.

Šiandien bus sužaistos trejos rungtynės, kurios yra itin svarbios pirmuosius mačus pralaimėjusioms komandoms, kurios antrosios nesėkmės atveju būtų visiškai priremtos prie sienos.

Kviečiame susipažinti su tradiciniu visų dienos rungtynių anonsu.

16 val. Kauno r. „Atletas“ – „Telšiai“

Garliavos SC, Vasario 16 g. 8, Garliava

Serijoje (1-0): 85:83

Didžiausios ketvirtfinalio pirmojo turo sensacijos autorius „Atletas“ turi progą per žingsnį priartėti prie finalo ketverto. Per pirmąsias rungtynes Telšiuose svečiai pralaimėjo pirmąjį kelinį 14:23, tačiau vėliau sugebėjo varžovams primesti savo žaidimą ir vienu metu susikrovė įspūdingą 18 taškų pranašumą (52:34). Žemaičiai sugebėjo po šio smūgio atsitiesti, tačiau išsigelbėti nuo pralaimėjimo 83:85 nepajėgė.

Puikiai visą sezoną žaidę „Telšiai“ ketvirtfinalį pradėjo labai prastai, komanda nebuvo panaši į įprastą save, tad Ryčiui Vaišvilai prieš antrąsias rungtynės turėjo gerokai skaudėti galvą. Telšiai šiemet pirmą kartą priims lygos finalo ketvertą, nepatekimas į jį būtų tikra katastrofa, tad komanda prieš šios dienos rungtynes jaus ir padidintą psichologinį spaudimą, su kuriuo tiesiog privalo susitvarkyti.

17 val. Vilniaus „Rytas-2“ – Marijampolės „Sūduva-Mantinga“

„NBA Basketball School“ arena, Žemynos g. 14, Vilnius

Serijoje (0-1): 63:112

Prieš pirmąsias serijos rungtynes „Ryto-2“ vyriausiasis treneris Andrius Šležas išsireiškė taip: „Nežinome, ar įveiksime Marijampolę, bet mes kol kas tikime savimi, jeigu mūsų nenuleis stipriai ant žemės.“ Žodžiai buvo tam tikra prasme pranašiški, sostinės klubo jaunimas ant žemės buvo nuleistas itin skaudžiai – patyrė sutriuškinimą net 49 taškų skirtumu. Ar „Rytas-2“ ir po šio įvykio tikės savimi?

Vilniečių stiprybe laikomas greitis, intensyvumas, tačiau per pirmąsias rungtynes būtent šiuo ginklu pačiam „Rytui-2“ galingai smogė „Sūduva-Mantinga“. Akivaizdu, kad tokiu stiliumi varžytis su marijampoliečiais vilniečiai negali, tad A.Šležui reikia skubiai ieškoti naujų sprendimų.

19.30 val. Šakių „Vytis-VDU“ – Mažeikių „M Basket“

Šakių sporto centras, V. Kudirkos g. 64, Šakiai

Serijoje (0-1): 70:72

Lygiausia laikyta ketvirtfinalio serijos pora per pirmąją dvikovą visiškai pateisino krepšinio gerbėjų lūkesčius. „Vytis-VDU“ sau būdingu stiliumi, ilgai nesidairydamas į šalis ir nesigilindamas į aplinkybes, Mažeikiuose šovė į priekį net 28:10, tačiau itin patyrusi „M Basket“ komanda su Karoliu Guščiku, Artūru Jomantu ir Simu Jasaičiu priešakyje metodiškai sunaikino atsilikimą ir rungtynių pabaigoje jau pati pirmavo 69:60. Šakių ekipai užteko paskutinių 32 sek., kad priartėtų iki 70:72 ir dar turėtų galimybę išsigelbėti, bet šia proga nebuvo pasinaudota.

Abi komandos puikiai žino viena kitos stiprybes, tad šiandien Šakiuose galime tikėtis dar vienų lygių ir nenuspėjamų rungtynių.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų