Iš kalėjimo išleistas A.Broneris bando atsispirti nuo dugno: „Prisigerdavau kiekvieną dieną, o į treniruočių salę negalėdavau net pažiūrėti“ Susitarė su skandalinguoju D.Kingu

2023.03.31 19:18
Donas Kingas ir Adrienas Broneris | Instagram.com nuotr

Donas Kingas ir Adrienas Broneris | Instagram.com nuotr

 Bokso žvaigždė 33-ejų amerikietis Adrienas Broneris (34-4-1, 24 nokautai) po gausybės skandalų ir pasisėdėjimų kalėjime vis bando grįžti į ringą.

Pernai rugpjūčio 20 d. turėjo susitikti su buvusiu WBC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionu amerikiečiu Omaru Figueroa jaunesniuoju (28-2-1, 19 nokautų). Visgi, A.Broneris likus 5 dienoms iki tos kovos pareiškė, kad prieš tai jam reikia pasirūpinti psichine sveikata, nors dar prieš keletą valandų jis reklamavo savo kovą.

Šių metų vasario 25 d. buvo planuojama A.Bronerio kova su Michaelu Williamsu jaunesniuoju, tačiau pastarajam treniruotėje buvo sulaužytas žandikaulis. Tada skelbta, kad A.Broneris bandys surasti naują varžovą balandžio mėnesį.

Neseniai A.Broneris sudarė kontraktą su legendiniu ir skandalingu bokso vadybininku Donu Kingu. Amerikietis nori kaip nors išspręsti savo finansines problemas ir buvo pasiūlęs kovą savo „mokytojui“ Floydui Mayweatheriui, aiškindamas, kad jie abu iš tokios kovos uždirbtų po 100 mln. JAV dolerių. A.Broneris dar pridėjo esąs skolingas apie 10-11 tūkst. JAV dolerių F.Mayweatheriui dėl pralaimėtų lažybų.

„Pats prisidariau problemų ir nieko dėl to nekaltinu. Buvo toks laikas, kai praktiškai visą mano uždarbį pasiimdavo vyriausybė. Buvo susiklosčiusi tokia situacija, kad tos pajamos, kurias gaudavau į savo sąskaitą, privalėjau išleisti tą pačią dieną, nes žinodavau, kad ryte jos bus nuskaitytos dėl visų tų ieškinių, kurie man buvo pateikti.

Iš pradžių man buvo leidžiama į sąskaitą gauti 2500 JAV dolerių per dieną. Vėliau ta suma vis buvo mažinama ir galiausiai palikta ties 250 JAV dolerių per dieną. Tuomet buvau pasiekęs dugną. Prisigerdavau kiekvieną dieną, o į treniruočių salę negalėdavau net pažiūrėti. Buvau apleidęs boksą, bet dabar grįžau į treniruotes ir dirbu su treneriu Cunninghamu.

Dėl to, kas nutiko, kaltinu tik save. Nuvyliau daugybę žmonių. Visgi, aš tikiu, kad galiu atsitiesti“, - kalbėjo A.Broneris.

Amerikietis dar 2019 m. gruodžio 18 d. buvo įpareigotas sumokėti 830 tūkst. JAV dolerių už seksualinę prievartą prieš merginą naktiniame klube. Amerikietis tada nereagavo į gaunamus kvietimus atvykti į teismą, nepasisamdė advokato ir apskritai nekreipė dėmesio į bylą tol, kol ją pralaimėjo. A.Broneris vis nesiteikė sumokėti baudos, o teisme pareiškė, kad bankrutuoja ir turi tik 13 dolerių, tačiau „instagram“ tinkle įkėlė įrašą, kuriame – tūkstančiai JAV dolerių. Tiesa, teisėjos Nancy Margaret Russo tokie pasiaiškinimai neįtikino.

Po kiek laiko A.Broneris buvo išleistas į laisvę, jam skirta probacija bei liepta gydytis nuo alkoholizmo. Į laisvę išėjęs amerikietis grįžo ir į bokso ringą – 2021 m. vasario 20 d. vienbalsiu teisėjų sprendimu nugalėjo Jovanie Santiago. Visgi, A.Broneris nesiteikė vykdyti teismo nurodymų ir atsisakė gydytis nuo alkoholizmo. Dėl šio pažeidimo amerikietis trumpam buvo sugrąžintas į kalėjimą.

A.Broneris per karjerą spėjo tapti keturių skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu. Amerikietis yra kovojęs su tokiais varžovais kaip Paulie Malignaggi, Marcosas Maidana, Shawnas Porteris, Mikey Garcia, Jessie Vargasas ir net Manny Pacquiao.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų