A.Joshua apie savo keistą elgesį po pralaimėjimo O.Usykui: „Nieko nesigailiu“ (1)

2023.03.30 19:04
Anthony Joshua | „Stop“ kadras

Anthony Joshua | „Stop“ kadras

 Didžiosios Britanijos sunkiasvorių kategorijos boksininkas 33-ejų Anthony Joshua (24-3, 22 nokautai) jau balandžio 1-ą dieną Londono „O2“ arenoje susikaus su 29-erių metų amerikiečiu Jermaine‘u Franklinu (21-1, 14 nokautų). A.Joshua pralaimėjo paskutiniąsias dvejas kovas sunkiasvorių čempionui ukrainiečiui Oleksandrui Usykui ir sieks pirmosios pergalės nuo 2020 m., kai įveikė bulgarą Kubratą Pulevą.

„Esu labai laimingas, jog vėl galėsiu kovoti, ypač matant tai, kaip „byra“ dabartinių čempionų planai. Čempionai turi tiek daug privalomųjų varžovų, kad man net sunku patikėti, jog iki šiol jie nesusitarė dėl jokių kovų. Aš tiesiog džiaugiuosi, kad galėsiu eiti į ringą ir daryti savo darbą.

Varžovas gali kalbėti, ką nori. Nors jis aiškina, kad dabar yra geriausias laikas kautis prieš mane, aš su tuo nesutinku. Dabar kaip tik yra blogiausias laikas būti mano varžovu. Kuo varžovas garsiau kalbės, tuo gilesnę kapo duobę išsikas. Galėčiau daug ko prikalbėti apie jį, bet to nedarysiu, nes gerbiu oponentą. Esu pasiruošęs 12-os raundų kovai, bet manau, kad įmanoma viską pabaigti ir anksčiau. Svajoju apie rimtesnes kovas, bet prieš tai reikia susitvarkyti su būsimu varžovu“, - kalbėjo A.Joshua.

Britas taip pat sulaukė klausimo apie keistą elgesį po antrojo pralaimėjimo prieš O.Usyką. Tada A.Joshua išmetė du O.Usyko diržus ant grindų ir pabėgo iš ringo. Netrukus į jį jis sugrįžo ir pasakė aistringą kalbą. Vėliau A.Joshua teisinosi, kad pasidavė emocijoms ir atsiprašė dėl savo elgesio. Visgi, dabar jis jau aiškina, jog nieko nesigaili.

„Aš nieko nesigailiu. Visada toks buvau ir būsiu. Tai buvo tikros ir nesuvaidintos emocijos. Jei jums tai nepatinka, tuomet nežiūrėkite mano kovų. Nė vienas iš mūsų nėra tobulas.

Labai sunkiai dirbau prieš antrąją kovą su Usyku, mano mintyse buvo tik pergalė ir noras priartėti prie neginčijamo čempiono statuso. Suklupau ties paskutiniu barjeru ir po pralaimėjimo ringe panorau visiems priminti, ką man teko išgyventi, kad pasiekčiau bokso elitą. Aš neturėjau tėvo, kuris mane vestų boksininko keliu, kuris mane įtikinėtų, jog galiu būti talentingas kovotojas. Viską padariau pats vienas. 18-os buvau pasukęs klystkeliais. Tam, kad kažko pasiekčiau bokse, turėjau daug ko atsisakyti.

Galvojau, kad tos mintys apie tai, kiek daug man reiškia boksas, ateis baigus karjerą, bet apie tai susimąsčiau po pastarosios kovos. Tada mane užplūdo emocijos, pasiėmiau mikrofoną ir pasakiau, ką galvoju.

Jei tik bus galimybė, norėčiau su Usyku susikauti dar kartą“, - pridėjo A.Joshua.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų