E.Stanionis apie atšauktą kovą: „Visa naktis tiesiog buvo tragiška“ (1)

2023.03.29 22:56
Eimantas Stanionis (Lietuvos bokso federacijos nuotr.) | Organizatorių nuotr.

Eimantas Stanionis (Lietuvos bokso federacijos nuotr.) | Organizatorių nuotr.

  Balandžio 29-ą dieną Arlingtono „College Park“ centre (JAV) neįvyks lietuvio Eimanto Stanionio ir amerikiečio Vergilo Ortizo jaunesniojo kova. ESPN žurnalistas Mike‘as Coppingeris praėjusią naktį pranešė, kad kova buvo nukelta. Šį kartą toks sprendimas priimtas dėl V.Ortizo sveikatos problemų.

Šią informaciją trečiadienį patvirtino V.Ortizui atstovaujanti ir kovą su E.Stanioniu rengti turėjusi „Golden Boy Promotions“ agentūra. Oficialiai paskelbta, kad V.Ortizui vėl pasireiškė rabdomiolizė – skersaruožių skeleto raumenų ląstelių irimas.

Netrukus savo pranešimą paviešino ir E.Stanionis, kuris atskleidė, kiek jam kainavo pasiruošimas kovai ir kas vyks toliau.

„Vakar vakare sulaukiau savo atstovų skambučio ir sužinojau, kad mano oponentas turi pasitraukti iš kovos. Kad būtų lengviau suprasti, noriu tautiečiams papasakoti ką tai reiškia visomis prasmėmis. Negaliu kaltinti nieko, kaltinu tik likimą, nes sveikata yra svarbiausias dalykas pasaulyje ir gerbdamas šį sportą ir savo oponentą linkiu jam kuo greitesnio atsistatymo“, – rašė E.Stanionis.

FINANSAI

„Ši kova būtų buvusi pelningiausia mano karjeroje KOL KAS, aš dėl to sunkiai dirbau, aukojau savo išteklius, Los Andžele pasiruošimo metu per mažiau nei mėnesį išleidau 10,000 $, o pinigai buvo skirti tam, kad galėčiau būti tinkamai pasiruošęs savo kovai, o dabar neturiu nei garantijų, kad kova įvyks, nei garantijų, kad gausiu tokios pačios vertės susitarimą“, – kalbėjo lietuvis.

PASIRUOŠIMAS

„Iki kovos buvo likęs mėnuo, buvau jau prie pat savo formos piko, šios kovos beprotiškai laukiau ir kiekviena mano diena buvo mintimis tik apie šią kovą“, – sakė boksininkas.

KAS TOLIAU?

„Sunkiausia atsakyti į šį klausimą, o vakar toks klausimas pradėjo ėsti iš vidaus ir visa naktis tiesiog buvo tragiška. Likau tokioje vietoje, kad ir vėl neturiu aiškumo, turiu laukti atsakymų iš JAV, o šiuo metu, po ilgiau nei metų pertraukos viskas ką aš noriu daryti - atsidurti bokso ringe.

Jaučiuosi prislėgtai, nes mano tikslas yra kovoti 3-4 kartus per metus, o per paskutinius metus net nebuvau priartėjęs prie bokso ringo ir tai yra labai sunkiai pakeliama psichologinė našta. Kartais atrodo, kad likimas yra nusiteikęs prieš, bet ačiū palaikantiems, ačiū visai mano aplinkai iš kurios jaučiu besąlygišką palaikymą ir tai prie pačio sunkiausio scenarijaus mane veda į priekį ir aš grįšiu dar stipresnis“, – kalbėjo E.Stanionis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų