„Ši liga gali negrįžtamai pažeisti organus ir netgi sukelti mirtį“: atskleista, kodėl V.Ortizas balandį nesikaus prieš E.Stanionį (2)

2023.03.29 21:36
Vergilas Ortizas jaunesnysis | „Stop“ kadras

Vergilas Ortizas jaunesnysis | „Stop“ kadras

 Balandžio 29-ą dieną Arlingtono „College Park“ centre (JAV) neįvyks lietuvio Eimanto Stanionio ir amerikiečio Vergilo Ortizo jaunesniojo kova. ESPN žurnalistas Mike‘as Coppingeris praėjusią naktį pranešė, kad kova buvo nukelta. Šį kartą toks sprendimas priimtas dėl V.Ortizo sveikatos problemų.

Šią informaciją trečiadienį patvirtino V.Ortizui atstovaujanti ir kovą su E.Stanioniu rengti turėjusi „Golden Boy Promotions“ agentūra. Oficialiai paskelbta, kad V.Ortizui vėl pasireiškė rabdomiolizė – skersaruožių skeleto raumenų ląstelių irimas.

Pernai V.Ortizas dėl rabdomiolizės iš pradžių negalėjo kautis su Michaelu McKinsonu. Tąkart kova buvo nukelta 5 mėnesiams.

„Golden Boy Promotions“ savo pranešime rašo, kad rabdomiolizė yra liga, kuri gali negrįžtamai pažeisti organus ir netgi sukelti mirtį. Dėl šios priežasties į situaciją žiūrima rimtai ir kol kas niekas negali pasakyti, kada V.Ortizas bus pajėgus grįžti į ringą, nors tikimasi, kad amerikietis šiemet dar galės kovoti.

„Vergilas treniruotėse pluša negailėdamas savęs ir intensyviai ruošėsi titulinei kovai. Žinoma, kad ši žinia yra nuvilianti tiek jam pačiam, tiek mums, tiek jo šeimai. Nepaisant to, kas nutiko, aš vis dar tikiu, jog Vergilas šiemet iškovos pasaulio čempiono diržą ir taps vienu geriausių pusvidutinio svorio kategorijos kovotojų planetoje“, - sakė legendinis boksininkas ir „Golden Boy Promotions“ vadovas Oscaras De La Hoya.

Daugiau žinių dėl balandžio 29 d. suplanuoto turnyro programos turėtų būti artimiausiu metu. Nepranešama, ar E.Stanioniui bus ieškomas kitas varžovas.

Iš pradžių buvo planuota, kad E.Stanionis ir V.Ortizas susikaus kovo 18 d. Visgi, prieš pat išvyką į JAV lietuviui prireikė skubios apendicito operacijos, todėl kovą teko nukelti. E.Stanionis kovo pradžioje išskrido į JAV ir jau keletą savaičių intensyviai ruošėsi kovai su V.Ortizu.

E.Stanionis WBA reguliariuoju pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu tapo dar praėjusių metų balandžio 16 d. Nuo tada kovų organizatoriai E.Stanioniui žarstė pažadus, tačiau galiausiai vis pakeisdavo planus, o nuolatinėje įtampoje buvęs lietuvis niekaip nesulaukdavo progos grįžti į ringą. Galiausiai su juo kautis sutiko V.Ortizas, bet ir šios kovos rengimą jau lydi savotiškas prakeiksmas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų