-

„Crvena Zvezda“ namuose nukovė „Valencia“ krepšininkus

2023.03.29 22:08
Filipas Petruševas | Euroleague nuotr.

Kauno „Žalgiriui“ palankią pergalę Eurolygoje pasiekė Belgrado „Crvena Zvezda“ (14-17) krepšininkai.

Jie namuose 92:73 (20:21, 26:20, 23:21, 23:11) pranoko Valensijos „Valencia Basket“ (14-17) ekipą, su kuria kauniečiai savo sirgalių akivaizdoje žais penktadienį.

Skirtumas tarp ekipų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje serbai surengė spurtą 7-0 ir pirmą kartą mače susikrovė dviženklę persvarą (53:43).

Ketvirtajame kėlinyje ispanai sumažino atsilikimą iki 5 taškų (69:64). Visgi, tai buvo viskas, ką jiems pavyko padaryti šiame mače.

Netrukus aikštės šeimininkai pelnė 7 taškus be atsako ir šovė į priekį (76:64), o susitikimo pabaigoje jie susikrovė rekordinį 19 taškų pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę – 92:73.

Ši Belgrado komandos pergalė neleido Valensijos krepšininkams priartėti prie kauniečių. Dabar po vienodai pergalių turinčios ekipos nuo žalgiriečių atsilieka dviemis pergalėmis.

„Crvena Zvezda“: Filipas Petruševas 20 (5/6 dvit., 2/4 trit., 4/6 baud., 7 atk. kam., 26 n. b.), Ognjenas Dobričius 16, Facundo Campazzo 15 (7 rez. perd.), Benas Bentilas 10, Luca Vildoza 9 (3/4 trit., 7 rez. perd.).

„Valencia Basket“: Jonah Radebaugh 14 (4/4 dvit., 2/6 trit.), Chrisas Jonesas (5 rez. perd.) ir Jaredas Harperis po 12, Victoras Claveras ir Xabi Lopezas-Arostegui po 10, Bojanas Dubljevičius 5.