Pirmasis kurčiųjų vyrų tinklinio čempionas – sostinės „Gestas“

2023.03.27 15:45
LKSK nuotr. | Organizatorių nuotr.

LKSK nuotr. | Organizatorių nuotr.

 Kaune dvi dienas vykusio istorinio – 1-ojo Lietuvos kurčiųjų vyrų tinklinio čempionato auksas atiteko Vilniaus „Gesto“, sidabras – Kauno „Tylos-1“, bronza – Klaipėdos „Šermukšnio“ ekipoms.

Mūšyje dėl aukso „Gestas“ įveikė „Tylą-1“ 2:0 (25:11, 25:19), o mažajame finale klaipėdiečiai taip pat 2:0 (25:14, 25:11) – Panevėžio „Vėją“.

Šešias komandas burtai buvo suskirstę į dvi grupes. A grupėje nenugalimi buvo „Tylos-1“ vyrai, antrą bilietą į pusfinalį nustvėrė klaipėdiečiai, mūšyje dėl vietos ketvertuke už borto palikę „Tylą-2“.

B grupėje pergales skynė „Gesto“ šešetukas. Antrą vietą užėmė Panevėžio „Vėjas“, treti buvo komandą subūrę ukrainiečiai.

LKSK nuotr. | Organizatorių nuotr.

LKSK nuotr. | Organizatorių nuotr.

Pusfinalio mačai baigėsi vienodu rezultatu. „Tyla-1“ 2:0 (25:19, 25:15) įveikė „Vėją“, o „Gestas“ – „Šermukšnį“ (25:15 ir 25:19).

Vyriausiu pirmenybių žaidėju buvo 61-erių vilnietis Arūnas Kubaitis, o jauniausiu – 16-metis kaunietis Nikas Dobilas.

Lietuvos kurčiųjų sporto komiteto prezidentas Edvinas Kriūnas, apdovanojęs istorinio čempionato nugalėtojus ir prizininkus, pasidžiaugė, kad naujos pirmenybės sulaukė dėmesio tarp bendruomenės sporto mėgėjų.

„Kiekvieną vasarą rengiame paplūdimio tinklinio čempionatus, rudenį – mišrių komandų pirmenybes. Tad tinklinio mėgėjams buvusią tuštumą nuo žiemos iki vasaros nusprendėme užpildyti vyrų čempionatu. Lankstūs nuostatai leido vyrams į komandą priimti ir po moterį. Matome, kad čempionatas pasiteisino, todėl žadame jį rengti ir ateityje“, – patikino LKSK vadovas E. Kriūnas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų