Graplingo taurė – „Smauglio“ kovotojams

2023.03.27 15:04
Lietuvos atvirosios graplingo taurės pirmenybės | Organizatorių nuotr.

Lietuvos atvirosios graplingo taurės pirmenybės | Organizatorių nuotr.

 Panevėžyje vykusiose 2023 metų Lietuvos atvirosiose graplingo taurės pirmenybėse triumfavo sostinės „Smauglio“ kovos menų centro sportininkai, kurie pagrindinėje grupėje (U-17 vaikinai, vyrai, meistrai) su 110 taškų daugiau nei dvigubai aplenkė artimiausius priešininkus iš Ukmergės dziudo klubo.

„Gabaus jaunimo netrūksta daugelyje klubų, tačiau turime pripažinti, kad tarp suaugusiųjų „Smauglys“ vis dar yra ryškus flagmanas. Pastaruosius keletą metų taurės jie nelaimėdavo tik dėl mažo jų klubo dalyvių skaičiaus, tačiau šiemet jie aiškiai parodė, kad visiems tikrai yra kur pasitempti“, - sakė Lietuvos graplingo federacijos prezidentas Kęstutis Smirnovas.

„Smauglys“ užtikrintai triumfavo nepaisant to, kad U-17 grupėje nugalėtojais tapo kitų klubų kovotojai. Disciplinoje be kimono vilniečiai nepralenkiami buvo suaugusiųjų grupėje, kur nugalėtojais tapo: Konstantinas Mokšinas (64 kg), Tomas Smirnovas (80 kg), Laurynas Pelakauskas (90 kg) ir Kasparas Strazdas (per 90 kg).

Konstantinas Mokšinas prieš Aleksandrą Juziką | Organizatorių nuotr.

Konstantinas Mokšinas prieš Aleksandrą Juziką | Organizatorių nuotr.

„Šis ketvertukas sudaro Lietuvos rinktinės branduolį, sėkmingai atstovaujantį Lietuvai didžiuosiuose turnyruose. Jų pergalės – tikrai jokia staigmena“, - komentavo K.Smirnovas.

Po „Smauglio“ ir Ukmergės dziudo žemiau turnyro lentelėje išsirikiavo Kauno „Fighter House/ Roger Gracie Academy“, Vilniaus „Pankratos“ ir Jonavos/ Vilniaus „Faiteris“.

Merginų ir jaunimo grupėse taures laimėjo Ukmergės dziudo klubo sportininkai. Tarp merginų ukmergiškiai su 46 taškais aplenkė Šakių „Audrą (42 taškai) ir Šakių „Ošimą“ (36 taškai).

Berniukų grupėje Ukmergės dziudo klubas surinko 133 taškus bei 18 taškų aplenkė Šakių „Audrą“ ir su 61 tašku likusį Vilniaus „Smauglį“.

Didžiausią turnyro intrigą kėlė K.Mokšino akistata prieš Klaipėdos „RGA team“ kovotoją Aleksandrą Juziką. Šį duetą lydi netrumpa istorija. Ir nors daugiau kartų per tarpusavio istoriją yra laimėjęs K.Mokšinas, šįsyk jie pasidalino po vieną pergalę. K.Mokšinas laimėjo disciplinoje be kimono, A.Juzikas – su kimono.

Konstantinas Mokšinas prieš Aleksandrą Juziką | Organizatorių nuotr.

Konstantinas Mokšinas prieš Aleksandrą Juziką | Organizatorių nuotr.

„Tai reiškia, kad jaunimas daro pažangą ir seniesiems vilkams pradeda duoti į kailį. Džiaugiuosi kad jaunimas auga, tobulėja, reiškia, kad ir ateityje turėsime gerų sportininkų“, - reziumavo K.Smirnovas.

Čempionate dalyvavo apie 300 dalyvių iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Lietuvos.

„Džiaugiamės, kad į turnyrus susirenka vis daugiau aukštesnio meistriškumo sportininkų. Dėkojame Panevėžio miesto savivaldybei, kad ji neabejinga graplingo imtynių sportui, kelintus metus iš eilės padedanti organizuoti varžybas ir globojanti jas“, - sakė K.Smirnovas.

Kitos Lietuvos graplingo federacijos (LGF) organizuojamos varžybos „AJP tour Lithuania national jiu-jitsu championship“ bus surengtos balandžio 29 dieną Klaipėdoje. Tai naujas LGF projektas su Abu Dhabi Jiu Jitsu Pro (AJP) organizacija.

„Varžybos bus organizuojamos pagal braziliškojo džiudžitsu taisykles. Tikimės, kad dalyvaus visos BJJ akademijos iš Lietuvos bei svečiai iš kitų šalių“, - sakė K.Smirnovas. Daugiau informacijos www.grappling.lt

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų