UFC prezidentas sureagavo į L.Edwardso nenorą kovoti prieš C.Covingtoną (2)

2023.03.26 08:51
Dana White'as | „Stop“ kadras

Dana White'as | „Stop“ kadras

 UFC prezidentas Dana White‘as teigia, kad pusvidutinio svorio kategorijos čemionui Leonui Edwardsui nelieka nieko kito, tik kovoti su Colby Covingtonu.

Po to, kai D.White‘as paskelbė, kad C.Covingtonas bus kitas L.Edwardso varžovas, kai šis „UC 286“ turnyre apgynė čempiono titulą prieš Kamaru Usmaną, pats L.Edwardsas sakė, kad nėra suinteresuotas šia kova.

L.Edwardsas net sakė, kad nepasirašys sutarties dėl kovos su C.Covingtonu, tačiau D.White‘as mano, kad bus priešingai, nes tai – čempiono pareiga.

„Colby nusipelnė šio šanso dėl titulo“, – sakė D.White‘as. „Aš nekaltinu Leono. Jis ką tik du kartus įveikė Kamaru Usmaną, o dabar jo laukia dar kitas imtynininkas, turintis keistą stilių, su kuriuo reikia susidoroti. Kai tampi čempionu, tave pradeda visi medžioti. Visi žudikai eina paskui tave tris kartus per metus, o tu turi susidurti su visais blogiausiais pasaulio vyrukais.

Jeigu pažvelgtumėte į K.Usmaną, jis tai padarė du kartus: du kartus perbėgo visą divizioną. K.Usmanas yra vienas geriausių visų laikų kovotojų, o Leonas tiesiog du kartus jį įveikė. Tu esi tas vyrukas, Leonai. Tu esi tas žmogus ir visi eina paskui tave, o kitas bus Colby“.

D.White‘as net atvirai paprašė žurnalistų paaiškinti, kodėl C.Covingtonas neturėtų būti kitu L.Edwardso varžovu, o vienas iš išgirstų argumentų – neaktyvumas. Visgi D.White‘as sakė, kad C.Covingtonas iš tiesų buvo sužeistas, turėdamas omenyje jo liūdnai pagarsėjusį susidūrimą restorane su Jorge Masvidaliu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų