R.Lloydas įvertino E.Stanionio šansus apginti diržą, G.Medina neabejoja V.Ortizo pergale

2023.03.23 22:19
Guadalupe „Lupita“ Medina ir Reggie Lloydas | „Stop“ kadras

Guadalupe „Lupita“ Medina ir Reggie Lloydas | „Stop“ kadras

 Bokso fanai su nekantrumu laukia balandžio 29-osios, kai Arlingtono „College Park“ centre (JAV) lietuvis Eimantas Stanionis gins WBA pusvidutinio svorio kategorijos reguliarųjį pasaulio čempiono diržą prieš amerikietį Vergilą Ortizą jaunesnįjį.

„Tai bus viena didžiausių kovų šiais metais. Laukia labai stiprus ir solidus varžovas Stanionis, turintis čempiono diržą. Vergilas ypatingai sunkiai treniruojasi prieš šią kovą ir jis bus pasiruošęs“, - „Esnews“ sakė vienas iš V.Ortizo trenerių Manny Roblesas.

Tai, kad E.Stanionis bus rimčiausias kada nors sutiktas V.Ortizo varžovas, pabrėžė vienas iš Jarono Enniso trenerių Reggie Lloydas.

„Tai bus stipriausias Ortizo kada nors sutiktas varžovas. Tikiuosi, kad Ortizas pagaliau bus paleistas nuo grandinės ir galės kovoti. Jo atstovai sakė, kad po šitos kovos Ortizas norės kautis su visais elitiniais boksininkais. Tikiuosi, kad jis sutiks kautis ir su Jaronu Ennisu.

Ortizas iki šiol nėra susikovęs su niekuo iš aukštesnio lygio varžovų. Iki šiol jo sutikti varžovai buvo tokie, į kuriuos net neverta žiūrėti, o Stanionis bus rimčiausias jo oponentas. Jie abu smūgiuoja stipriai – viską lems tai, kurio „bomba“ pirmoji pasieks tikslą. Jie abu gali smūgiuoti. Klausimas – kuris iš jų geriau atlaiko smūgius? Tai pasimatys kovos metu.

Ortizas žengs į ringą po kovos su McKinsonu, kuris net nesugeba smūgiuoti. McKinsonas neturi jėgos ir vis tiek kėlė problemų Ortizui, o Stanionis, kaip žinia, gali smūgiuoti. Bus įdomu pamatyti, ar Ortizas gali atlaikyti Stanionio jėgą“, - „YSM Sports Media“ aiškino R.Lloydas.

Savo prognozę prieš kovą pateikė ir su V.Ortizu vienoje treniruočių salėje plušanti Meksikos bokso talentė Guadalupe „Lupita“ Medina (3-0, 1 nokautas).

„Vergilas laimės tą kovą. Jis labai stiprus. Vergilas visada buvo vienas iš mano idealų ir kai pamačiau jį einantį į tą pačią salę, negalėjau patikėti, kad galėsiu treniruotis šalia pasaulio čempiono. Tai beprotiška“, - sakė G.Medina.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų