O.Usyko ir T.Fury derybos: kas jas sužlugdė?

2023.03.23 10:52
Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.

Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.

  WBO prieš savaitę paskelbė gavusi patvirtinimą, jog IBF, WBO ir WBA sunkiasvorių čempionas 36-erių metų ukrainietis Oleksandras Usykas ir WBC sunkiasvorių čempionas 34-erių britas Tysonas Fury pasiekė susitarimą, tačiau paprašė laiko, kad galėtų parengti sutartį ir užbaigti sandorį.

Praėjusį penktadienį T.Fury pasidalino įrašu socialiniuose tinkluose ir teigė, kad O.Usykas yra vertas tik 30 proc. uždarbio ir pasiūlė pinigus dalintis principu 70/30 brito naudai. Kiek netikėtai O.Usykas „instagram“ socialiniame tinkle sutiko su tokiu pasiūlymu, bet teigė, kad tai daro tik tokiu atveju, jeigu T.Fury paaukos 1 mln. svarų Ukrainos žmonės bei pridės po vieną procentą nuo savo uždarbio už kiekvieną uždelstą dieną.

Nuo pranešimo apie preliminarų susitarimą jau praėjo daugiau nei 10 dienų, tačiau derybos nepasistūmėjo ir įvairūs užsienio žiniasklaidos šaltiniai praneša, kad kova balandžio 29-ą dieną „Wembley“ stadione yra atšaukiama.

O.Usyko vadybininkas Egis Klimas „Sky Sports“ sakė, kad derybos žlugo dėl to, jog T.Fury pusė visada norėjo gauti daugiau ir visas teises pasitraukti į savo pusę.

„Nenoriu leistis į detales, nes visos derybos buvo konfidencialios, tačiau pasakysiu vieną – kai kovotojas nenori kovoti, jis pervertina savo kainą žinodamas, kad kova neįvyks. Jis greičiausiai pamiršo, kad O.Usykas turi dauguma sunkiasvorių čempiono diržų, o jis – tik vieną.

Jis teigė, kad Tysonas yra veidas ir turi turėti visas teises, bet pažiūrėkite į T.Fury ir Derricko Chisoros statistiką bei palyginkite ją su O.Usyko su D.Chisora. Pasakykite man, kas yra kas?“, – sakė E.Klimas.

Kitas O.Usyko vadybininkas Alexas Krassyukas tvirtino, kad po pokalbio su vienu iš T.Fury vadybininku Franku Warrenu, jis suprato, kad derybos tikrai yra baigtos.

Paaiškėjo, kad T.Fury norėjo į kontraktą įtraukti sąlygą, jog pralaimėjimo atveju ir vykstant revanšui, jie dalintųsi pinigus principu 50/50, tačiau kadangi O.Usykas pirmoje kovoje sutiko atiduoti net 70 proc. uždarbio T.Fury, tai pergalės pirmoje kovoje atveju, jis antroje dvikovoje jau norėtų dalinti pinigus 70/30 proc savo naudai.

Anthony Joshua vadybininkas Eddie Hearnas sako, kad O.Usykas kiek persistengė prašydamas 70/30 proc. padalinimo revanšinėje kovoje ir sakė, kad 60/40 proc. būtų realistiškiau, tačiau ir tokį pasiūlymą T.Fury būtų atmetęs.

Kol kas neaišku, ką toliau darys T.Fury ir jis pats sakė, kad nebandys surengti kovos su A.Joshua, nes paskutinieji du bandymai buvo labai nesėkmingi.

Tuo tarpu O.Usyko komanda jau šią savaitę pradės derėtis su vienu iš privalomuoju varžovu Daniel Dubois, nors savo paslaugas siūlo ir buvęs WBC sunkiasvorių čempionas Deontay Wilderis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
DVIKOVOS