0

Vašingtone - stipri N.Jokičiaus ir K.Porzingio akistata

2023.03.23 08:09
Porzingis ir Jokičius | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Denverio „Nuggets“ (49/24) krepšininkai. Michaelo Malone'o auklėtiniai išvykoje 118:104 (31:29, 24:28, 39:16, 24:31) įveikė Vašingtono „Wizards“ (32/41) ekipą.

Nikola Jokičius nugalėtojams per 33 minutes surinko 31 tašką (10/13 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), sugriebė 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, bet padarė 2 klaidas, prasižengė 1 kartą.

Kristaps Porzingis pralaimėjusiems per 22 minutes pelnė 25 tašką (10/14 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 1 klaidą, prasižengė 3 kartus.

JAV sostinės ekipai nepadėjo jai svarbūs žaidėjai Bradley Bealas ir Kyle'as Kuzma.

Denverio komanda Vakarų konferencijoje yra pirma, o Rytuose „Wizards“ yra dvylikta.

„Nuggets“ perlaužė rungtynes, kai pelnė 10 taškų be atsako ir rezultatas tapo 68:61. Vėliau komanda vienu metu pirmavo 23 taškų persvara.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 31 (10/13 dvit., 12 atk. kam., 7 rez. perd.), Michaelas Porteris 21 (6/9 trit., 7 atk. kam.), Jamalas Murray 17 (3/6 trit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Bruce Brownas 14 (5/9 dvit., 6 atk. kam.), Aaronas Gordonas 12, Jeffas Greenas 11, Kentaviousas Caldwellas-Pope 6.

„Wizards“: Kristaps Porzingis 25 (10/14 dvit.), Deni Avdija 16 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Jordanas Goodwinas 12, Corey Kispertas 9 (1/7 trit.), Monte Morrisas 8, Delonas Wrightas 7, Johnny Davisas 7.