R.Krilavičiaus reakcija į D.Dirksčio mestus kozirius ir siūlomus tūkstančius eurų: „Žmogau, baik, atsibodai“ (3)

2023.03.23 00:08
Dominykas Dirkstys ir Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

Dominykas Dirkstys ir Raimondas Krilavičius l Manto Stankevičiaus nuotr.

„Siūlau patį geriausią kontraktą tavo karjeroje – 2 tūkst. eurų už kovą, dar 2 tūkst. eurų už pergalę. Plius, galime net nekovoti „džiuglėse“, – savo „Instagram“ paskyroje kreipėsi kikboksininkas Dominykas Dirkstys į savaitgalį kikbokso ringe debiutavusį MMA kovotoją Raimondą Krilavičių.

D.Dirkstys priminė, kad artėja „UTMA.Kaunas Prime“ (balandžio 7 d.) turnyras, kuriame kausis ir Deividas Dunauskas.

„Galime susitikti ten, – sakė D.Dirkstys. – Dvi savaitės. Aš net nesiruoščiau. Žinau, kad tave apžaisčiau. Supranti? Tu – MMA kovotojas, aš kikboksininkas. Galime lįsti į boksą. Sąlygos tau duotos. Galimybės geros. Iš Lietuvos kovotojų visi supras, kad čia pinigai, kurie Lietuvoje nevaikšto. Arba priimk, arba nepriimk. Nepriimsi, pamiršk mano vardą, neminėk jo niekur. O jei sakysi „susitinkame salėje“, aš net nestartuoju... Nes aš suvalgysiu salėje tave, atsiras kitas, kuris sakys „su Raimondu ėjai, o su manimi neini“. Aš biznio žmogus.

R.Krilavičius sureagavo į šį iššūkį. Kovotojas pabrėžė, kad sulaukė daug žinučių, kuriose rado nuorodas į D.Dirksčio vaizdo įrašą.

„Noriu paprašyti, kad jau nebesiųstumėte to invaliduko „storių“ ir pasisakymų... Kodėl jis tai daro? Nes pasidarė visiems neįdomus, – sakė R.Krilavičius savo sekėjams. – Jis tiesiog bando užkelti „hype'ą“, prisišaukti dėmesio. Bet, turbūt, ilgiausiai visi kalbės apie faktą, kad jo turnyruose yra mušami paprasti civiliai žmonės. Todėl dar kartą prašau, nesiųskite man jo pasisakymų, nes man jie yra neįdomūs. Mano akyse jis yra kritęs. Tiesiog reklaminis žmogus“.

Kiek vėliaus R.Krilavičius papasakojo apie susitikimus akis į akį su D.Dirksčiu.

„Tai jis tuomet „L-labas... Kaip sekasi? Mhm, kaip gyveni? Supratau, nu...“ – šaržavo D.Dirkstį „Sparta Fight Gym“ kovotojas. – Ir tada tyli. Jau nebūna ta drąsa tokia. Jis nebūna toks iškalbingas ir aplamai nieko gero nepasako. Jaudinasi... Žmogau, baik, atsibodai“.

R.Krilavičius taip pat priminė, kad turi sutartį su KSW: „Todėl net prie didžiausių norų net negaliu su juo (D.Dirksčiu) sukovoti“.

„Jei noriu kažkur kovoti, turiu atsiklausti jų leidimo. Jau turiu susitarimą su KOK organizacija – jei nekovoju KSW, kovoju KOK, – aiškino R.Krilavičius. – KOK tikrai nebus už tai, kad kovočiau Lietuvoje kitoje organizacijoje. Tad ši kova yra neįmanoma. Jei jis nori pasitikrinti ir viską nufilmuoti salėje, mes galime bet kada tai padaryti. Ir visiems žmonėms bus vaizdas nemokamai“.

Priminsime, kad kovo 18 dieną R.Krilavičius Vilniuje vykusiame KOK'110 turnyre trečiame raunde nokautavo latvį Večiaslavą Telešą. Kova vyko pagal kikbokso taisykles. D.Dirkstys kovo 12 dieną Kaune vykusiame „Jungle King 3“ turnyre taškais įveikė profesionalų boksininką Imantą Davidaitį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų