D.Poirier mielai sutiktų suteikti revanšą J.Gaethje: „Tai kova, kuri priverčia mane nervuotis“

2023.03.22 21:15
Dustinas Poirier | „Stop“ kadras

Dustinas Poirier | „Stop“ kadras

 Buvęs pretendentas į UFC lengvo svorio kategorijos čempiono titulą Dustinas Poirier galvoja apie kitą savo varžovą, o juo tapti gali Justinas Gaethje.

Praėjusį savaitgalį „UFC 286“ turnyro nuostabioje kovoje J.Gaethje nugalėjo Rafaelį Fizijevą, o tada išreiškė susidomėjimą kovoti su buvusiu čempionu Charlesu Oliveira arba D.Poirier.

Tiek Ch.Oliveira, tiek D.Poirier jau yra įveikę J.Gaethje. D.Poirier 2018 m. ketvirtajame raunde jį nugalėjo techniniu nokautu, o nuo to laiko abu kovotojai iškovojo po 6 pergales ir patyrė po 2 nesėkmes, abi tuometiniams čempionams – Chabibui Nurmagomedov ir Ch.Oliveirai.

Jeigu D.Poirier būtų pasiūlyta revanšinė kova su J.Gaethje, jis ją priimtu.

„Tai kova, kuri kelia man nerimą“, – sakė D.Poirier. „Kai išgirstu tą vardą, susierzinu ir tai yra motyvacija. Tai yra tokia kova kaip ir su Michaeliu Chandleriu. Kai išgirdau M.Chandlerio pavardę, nervinausi, nes žinojau tokių kovų pavojų ir tai mane motyvuoja. Tas pats ir su Justinu. Jeigu jie man paskambins ir bus tas vardas, galbūt tai įvyks, pamatysime“.

2022 m. D.Poirier kovojo tik kartą, kuomet „UFC 281“ turnyre įveikė M.Chandlerį, tačiau dabar tikisi būti aktyvesnis. Kovą

„Esu laimingas, tačiau praėjusiais metais kovojau tik kartą, nenoriu kad tai pasikartotų šiais metais. Mano dukra eina į pirmą klasę, todėl vasarą kovoti būtų idealu. Tokiu būdu galėčiau pasiimti šeimą su savimi į didžiąją dalį treniruočių stovyklos. Ruošiantis paskutinei kovai su M.Chandleriu, turėjome išsiskirti, negalėjau pasiimti dukros iš mokyklos aštuonias ar devynias savaitės, todėl tai apsunkina situaciją. Visgi kovoti vasarą būtų gerai“, – sakė D.Poirier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų