Piktas J.Gaethje: „Bispingui turėjo būti uždrausta prisiartinti prie mikrofono“

2023.03.21 16:05
Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

Justinas Gaethje | „Stop“ kadras

 Šeštadienį Londone (Didžioji Britanija) įvyko „UFC 286“ mišrių kovos menų turnyras, kurio pagrindinėje dvikovoje trečią kartą tarpusavyje susikovė 31-erių metų Leonas Edwardsas (21-3 MMA, 13-2 UFC) ir 35-erių Kamaru Usmanas (20-3 MMA, 15-2 UFC). L.Edwardsas po 5 raundų daugumos teisėjų sprendimu (48-46, 48-46, 47-47) šventė pergalę ir pirmą kartą apgynė UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą.

Šį turnyrą komentavęs Michaelas Bispingas sulaukė kritikos iš Justino Gaethje. Amerikiečio teigimu, britas buvo pernelyg šališkas ir aiškiai palaikė tautietį L.Edwardsą, nepelnytai nuvertindamas K.Usmano veiksmus kovos metu.

„Aš galvojau, kad Usmanas laimėjo tą kovą, bet matyt esu toks pats šališkas, kaip ir teisėjai. Visgi, aš tikrai ne toks šališkas kaip Bispingas, kuriam tos kovos metu turėjo būti uždrausta prisiartinti prie mikrofono. Tai buvo šlykštu. Aišku, ne aš sprendžiu tuos dalykus, bet man jo darbas pasirodė labai neprofesionalus“, - kalbėjo J.Gaethje.

M.Bispingą užstoti nusprendė jo kolega komentatorius Jonas Anikas.

„Apgindamas savo kolegą galiu pasakyti, kad jis kovas komentuoja neturėdamas jokių išankstinių nusistatymų. Tiesą pasakius, jis veikiausiai geriau pažįsta Kamaru, o ne Leoną. Jam tiesiog atrodė, kad Leonas kontroliavo kovą stovėsenoje ir atlikdavo „švaresnius“ smūgius.

Dirbti MMA komentatoriumi ne taip sunku, kaip teisėju, kovotoju, ar ringo arbitru, tačiau tas darbas irgi nėra lengvas. Žmonėms gali užkliūti bet kuri frazė, ištarta per daugiau nei 8 valandas. Kažkas kažkam beveik visada užkliūna ir visada būna tam tikrų ištartų žodžių, kuriuos po transliacijos norėtų atsiimti. Tobulo komentatorių darbo niekada nebuvo ir nebus“, - rašė J.Anikas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų