„UFC 286“ algos: trys kovotojai turėtų uždirbti daugiau nei po milijoną JAV dolerių

2023.03.21 13:02
Leonas Edwardsas ir Kamaru Usmanas | „Stop“ kadras

Leonas Edwardsas ir Kamaru Usmanas | „Stop“ kadras

 Praėjusį šeštadienį Londono „O2“ areną (Didžioji Britanija) drebino mišrių kovos menų (MMA) turnyras – „UFC 286“. „Total Sportal“ portalas tradiciškai paskelbė neoficialius duomenis apie šio turnyro kovotojų uždarbius.

Daugiausiai – 1,632 mln. JAV dolerių – turėtų gauti čempiono diržo nesusigrąžinęs Kamaru Usmanas. Teigiama, kad jis vien už dalyvavimą turnyre gavo 750 tūkst. JAV dolerių. Dar 32 tūkst. jis gavo pagal rėmimo sutartį su „Venum“, o likusią sumą turėtų gauti iš „pay-per-view“ transliacijų pardavimų. Tiesa, tie duomenys nuo visuomenės dažniausiai slepiami, todėl sudėtinga tiksliai suskaičiuoti kovotojų uždarbį.

Pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą apgynęs britas Leonas Edwardsas turėtų uždirbti apie 1,3 mln. JAV dolerių. Jis gavo 500 tūkst. už pasirodymą turnyre, 100 tūkst. – už pergalę ir 42 tūkst. – iš „Venum“. Likusią sumą jis turėtų susižerti iš „pay-per-view“ pardavimų.

Milijono ribą turėtų peržengti ir Justinas Gaethje. Skaičiuojama, kad jis uždirbs apie 1,25 mln. JAV dolerių. Amerikietis už dalyvavimą turnyre gavo 500 tūkst., už pergalę – 100 tūkst., o iš „Venum“ – 11 tūkst. Teigiama, kad ir jo kontrakte buvo numatyta tam tikra pajamų dalis nuo „pay-per-view“ pardavimų.

Tuo tarpu J.Gaethje nugalėtas Rafaelis Fizijevas apie tokio dydžio premijas galėjo tik pasvajoti. Teigiama, kad jis teuždirbo 170 tūkst. JAV dolerių.

Šešiaženkles sumas dar turėtų gauti Gunnaras Nelsonas (465 tūkst.), Marvinas Vettori (315), Bryanas Barberena (225), Jennifer Maia (220) ir Joanne Wood (125). Kukliausi honorarai turnyre siekė po 16 tūkst. JAV dolerių.

Turnyrą „O2“ arenoje stebėjo 17 588 žiūrovai. Iš jų buvo surinkta 8,58 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų