-

J.Valančiūnas prieš autsaiderius įsirašė solidų dvigubą dublį

2023.03.20 07:59
Valančiūnas | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Naujojo Orleano „Pelicans“ (34/37) krepšininkai. Willie'o Greeno auklėtiniai svečiuose 117:107 (38:28, 26:16, 28:34, 25:29) palaužė Hiustono „Rockets“ (18/53) komandą.

Jonas Valančiūnas per 33 minutes pelnė 21 tašką (5/11 dvit., 1/1 trit., 8/9 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet padarė 3 klaidas, prasižengė 5 kartus.

Nugalėtojams po 26 taškus surinko Brandonas Ingramas ir CJ McCollumas.

Naujojo Orleano komanda trumpai atsiliko pirmojo kėlinio pradžioje.

Po dviejų kėlinių „Pelicans“ pirmavo 20 taškų persvara ir paskutiniame ketvirtyje „Rockets“ arčiau nei per septynis taškus nepriartėjo.

„Pelicans“ šiuo metu Vakaruose užima 12-ąją vietą ir dviem pozicijoms atsilieka nuo įkrintamųjų.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 26 (11/21 dvit., 9 rez. perd.), CJ McCollumas 26 (5/11 dvit., 4/7 trit., 6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 21 (5/11 dvit., 12 atk. kam.), Trey Murphy 14 (3/10 trit.), Herbertas Jonesas 13, Naji Marshallas 7, Joshas Richardsonas 6.

„Rockets“: Jalenas Greenas 40 (7/13 dvit., 4/9 trit.), Kevinas Porteris 25 (3/9 trit.), Tari Easonas 10, Alperenas Sengunas 9 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jabari Smithas 8, Kenyonas Martinas 8, Joshas Christopheras 4.