S.Perezą supykdė tašką iš jo atėmęs M.Verstappenas: „Mums buvo pateikta skirtinga informacija“ Meksikietis skubėjo trinti žodžius apie norą tapti čempionu

2023.03.20 00:02
Maxas Verstappenas ir Sergio Perezas | Scanpix nuotr.

Maxas Verstappenas ir Sergio Perezas | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį Saudo Arabijos GP lenktynėse „Red Bull“ komanda džiaugėsi dar vienu dubliu – pergalę šventė meksikietis Sergio Perezas, o antras buvo vos 15-ą startinę poziciją turėjęs olandas Maxas Verstappenas.

Tiesa, prieš pat lenktynių finišą įtampos „Red Bull“ komandos viduje netrūko. M.Verstappenas paskutiniuose ratuose paklausė komandos, koks yra greičiausias lenktynių ratas. Komanda jam atsakė, kad dėl greičiausio rato nesijaudina, tačiau M.Verstappenas pažymėjo, kad jam pačiam papildomas taškas rūpi.

Paskutinį ratą M.Verstappenas nuvažiavo įspūdingu greičiu ir atėmė tą papildomą tašką iš S.Perezo. Pats meksikietis iš komandos buvo gavęs nurodymą važiuoti ratus stabiliu tempu ir prieš finišą nespaudė iš visų jėgų, manydamas, kad tą patį nurodymą gavo ir M.Verstappenas.

„Likus keletui ratų iki finišo aš paklausiau komandos, koks yra greičiausias ratas. Komanda mums leido lenktyniauti. Taip, mums buvo iškeltas tikslas palaikyti tam tikrą rato greitį, tačiau ant kortos buvo pastatytas vienas taškas. Ta pati situacija jau buvo Bahreine, tada aš irgi paklausiau, koks yra greičiausias ratas. Kai iš esmės konkuruoja tik du bolidai, normalu klausti, koks yra greičiausias ratas“, - kalbėjo M.Verstappenas.

Tuo tarpu S.Perezas buvo nepatenkintas: „Likus 2 ratams iki finišo komanda man pasakė, kokį tempą turiu palaikyti. Jie man sakė, kad greičiausias ratas priklauso man ir kad aš tiesiog toliau važiuočiau tuo tempu, kurio jie prašo. Maniau, kad jie Maxui sakė tą patį, todėl šitą situaciją mums dar reikės aptarti. Akivaizdu, kad mums buvo pateikta skirtinga informacija, todėl aš prieš finišą ir nespaudžiau“.

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris vėliau paneigė S.Perezo žodžius. Anot Ch.Hornerio, S.Perezas buvo supažindintas situacija ir pats bandė spausti paskutiniame rate, bet nuleido rankas po pirmųjų posūkių.

„Abu pilotai žinojo, koks yra greičiausio rato laikas. Checo pats to klausė, nes nujautė, kad Maxas taikysis į tą papildomą tašką. Checo pasidavė po poros pirmųjų posūkių, kai jau turėjo 0.15 sek. deficitą. Maxas radijo ryšiu mus informavo, kad papildomas taškas jam yra labai svarbus. Mums nebuvo jokio tikslo drausti jam ar Checo pamėginti pagerinti rato įveikimo laiką“, - sakė Ch.Horneris.

„Red Bull“ komandos vadovas pažymėjo, kad keletą ratų anksčiau pilotų greitis buvo ribojamas, kai buvo kilę abejonių dėl bolidų patikimumo. Išsiaiškinus, kad viskas yra gerai, buvo leista sportininkams spausti iš visų jėgų, nors S.Perezas ir aiškino negavęs tokio leidimo.

Beje, „Formulės 1“ sirgaliai pastebėjo, kad S.Perezas skubėjo keisti po pergalės patalpintą įrašą „twitter“ tinkle. Meksikietis parašė, kad „trokšta tapti čempionu“, bet netrukus šie žodžiai buvo ištrinti. Niekam ne paslaptis, kad S.Perezas „Red Bull“ yra antrasis pilotas, tad jam taikytis į titulą – labai sudėtinga.

Sergio Perezo žinutės | „Twitter“ nuotr.

Sergio Perezo žinutės | „Twitter“ nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų