UFC prezidentas tvirtina, kad L.Edwardso kitu varžovu bus C.Covingtonas, čempionas su tuo nesutinka: „Nesuprantu, kaip jis čia atsidūrė“

2023.03.19 10:32
Leonas Edwardsas | Organizatorių nuotr.

Leonas Edwardsas | Organizatorių nuotr.

  Šeštadienį Londone (Didžioji Britanija) įvyko „UFC 286“ mišrių kovos menų turnyras, kurio pagrindinėje dvikovoje trečią kartą tarpusavyje susikovė 31-erių metų Leonas Edwardsas (21-3 MMA, 13-2 UFC) ir 35-erių Kamaru Usmanas (20-3 MMA, 15-2 UFC).

Šį kartą kova buvo visiškai kitokia nei 2021 m. lapkričio 6-ą dieną ir K.Usmanas nebebuvo dominuojantis, L.Edwardsas dėl laikymosi už narvo tinklo prarado tašką, tačiau gana įtikinimai daugumos teisėjų sprendimu (48-46, 48-46, 47-47) šventė pergalę ir pirmą kartą apgynė UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempiono diržą.

Londone lankėsi ir kitas šios kategorijos buvęs pretendentas į titulą Colby Covingtonas, tačiau jis L.Edwardso dėmesio nesulaukė. Čempionas po kovos teigė, kad įdėmiai stebės Jorge Masvidalio ir Gilberto Burnso dvikovą, tačiau po turnyro vykusioje spaudos konferencijoje UFC prezidentas Dana White‘as tvirtino, kad nėra jokių svarstymų – C.Covingtonas bus kitas pretendentas į titulą.

„Nežinau, kada mes tą padarysime, bet tai yra prasminga kova“, – kalbėjo D.White‘as. „Colby atvyko čia, numetė svorį ir padarė viską dėl šios kovos. Jis nusipelnė jos, neminint jau to, kad jis yra antras ar trečias geriausias vyrukas pasaulyje“.

C.Covingtonas (17-3 MMA, 12-3 UFC) nesikovė nuo 2022 m. kovo, kai nugalėjo J.Masvidalį. Neskaitant dviejų pralaimėjimų K.Usmanui, C.Covingtonas nėra pralaimėjęs nuo 2015 m.

Visgi tai neįtikina L.Edwardso.

„Nežinau, kodėl tai gali atrodyti prasminga“, – sakė L.Edwardsas. „Jis nekovojo daugiau nei pusantrų metų, tiesiog sėdėjo, nes nebuvo traumuotas. Nesuprantu, kaip jis tiesiog įslydo į kovą dėl pasaulio čempiono titulo, kai divizione yra kitų vyrukų, kurie buvo aktyvūs ir kovojo. Dabar aš esu Karalius. Užsitarnavau tai savo keliu, todėl manau, kad turėčiau nuspręsti, kas bus kitas“.

Paklausus L.Edwardso, jeigu kova su C.Covingtonu jam būtų labai pelninga, čempionas atsakė, kad dvikova su J.Masvidaliu jo akyse būtų pelningesnį.

„Jeigu J.Masvidalis nugalės G.Burnsą, tai bus kova, kurią reikia surengti, jeigu nori uždirbti pinigų“, – sakė L.Edwardsas. „Tiesiog nesuprantu, kaip Colby gali metus sėdėti be traumų, o paskui iššokti į kovą dėl titulo. Man teko padirbėti 12 kovų, kad tai pasiekčiau. Kai bandžiau gauti titulinę kovą, jie sakė: kas jis toks? Dabar aš esu Karalius“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
„PREMIER“ LYGA