E.Klimas pareiškė, kad O.Usyko ir T.Fury derybos tuoj gali žlugti: „Tysonai, nustok meluoti žmonėms“ (2)

2023.03.18 16:16
Egis Klimas, Alexas Krassyukas ir Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.

Egis Klimas, Alexas Krassyukas ir Oleksandras Usykas | Scanpix nuotr.

 WBO prieš savaitę paskelbė gavusi patvirtinimą, jog IBF, WBO ir WBA sunkiasvorių čempionas 36-erių metų ukrainietis Oleksandras Usykas ir WBC sunkiasvorių čempionas 34-erių britas Tysonas Fury pasiekė susitarimą, tačiau paprašė laiko, kad galėtų parengti sutartį ir užbaigti sandorį.

Praėjusį penktadienį T.Fury pasidalino įrašu socialiniuose tinkluose ir teigė, kad O.Usykas yra vertas tik 30 proc. uždarbio ir pasiūlė pinigus dalintis principu 70/30 brito naudai. Kiek netikėtai O.Usykas „instagram“ socialiniame tinkle sutiko su tokiu pasiūlymu, bet teigė, kad tai daro tik tokiu atveju, jeigu T.Fury paaukos 1 mln. svarų Ukrainos žmonės bei pridės po vieną procentą nuo savo uždarbio už kiekvieną uždelstą dieną.

Nuo pranešimo apie preliminarų susitarimą jau praėjo 7 dienos, tačiau per tą laiką derybos nė kiek nepajudėjo į priekį, o O.Usyko atstovai apkaltino T.Fury komandą melu.

„Niekas iš Usyko pusės nereikalauja įtraukti revanšo sąlygos į kontraktą. Nustok meluoti žmonėms. Revanšo sąlygos reikalavote jūs patys ir mes su tuo sutikome“, - rašė O.Usyko agentas lietuvis Egis Klimas.

Vėliau E.Klimas dar pridėjo, kad kuo toliau, tuo labiau auga tikimybė, jog derybos galutinai žlugs, o O.Usykui teks kautis su kažkuo iš privalomųjų varžovų.

„Mes sutikome gauti tik 30 proc. prizinio fondo su sąlyga, kad kova vyks balandžio 29 d. Jei jie nori kelti kovą į kitą datą, tada prizinis fondas turi būti dalinamas po lygiai. Jie vis dar elgiasi su Oleksandru taip, tarsi jis būtų Dereko Chisoros ar Dilliano Whyte‘o lygio kovotojas. Jiems atrodo, kad tai tebus eilinė Fury kova Didžiojoje Britanijoje, kurioje viskas turi būti pagal Fury taisykles. Žinome, kad mes negalime diktuoti sąlygų, tačiau aklai priimti visų mums primetamų taisyklių irgi nesiruošiame. Visi turime savo ribas... Ko jie dar prisigalvos? Gal įtrauks į kontraktą sąlygą, kad Usykas gali kautis tik viena ranka?“, - klausė E.Klimas.

Tuo tarpu T.Fury atstovai prieš keletą dienų aiškino, kad galutinis susitarimas greitai turėtų būti pasiektas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų